Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert van az, hogy barmilyen...

Miert van az, hogy barmilyen gyerekvallalassal/ szulessel/fogantatassal/szexxel kapcsolatos kerdesnel sokan a valasz vegere irjak hogy "x hkm", azaz hogy x hetes kismama?

Figyelt kérdés
Ettol relevansabbnak erzik a valaszt, vagy mi?

2016. máj. 18. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Ahogy mondod. Ettol relevansabbnak erzik a valaszt.


Ennel mar csak a tekintely elvu ervelest utalom jobban.

2016. máj. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Mindegyik az univerzum közepének tekinti magát csak azért, mert teherbe esett. Erről az egész világnak tudnia kell, hiszen ők az elsők, akikkel valaha is megtörtént, ennél fogva senki sem tudhat többet a témáról, mint ők.
2016. máj. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5%

Azt mer te jobban tudod Mi ha?! Nehogymá me mikor én meg a pofádat abba! Azér.


X khp

(x=11)

2016. máj. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#3 WUT???


O.o

2016. máj. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Sunshinedoll ***** válasza:
16%

Gondolom, hogy mivel terhes-kérdésről van szó, úgy gondolják (tök jogosan), hogy ezzel talán rávilágítanak arra, hogy tapasztalatból beszélnek, nem a s-ggükből húzták elő a választ, ami talán megnyugtató, vagy relevánsabb lehet a kérdezőnek. Nem értem, mi a bajod ezzel azon kívül, hogy te nyilván nem vagy tagja a kismamacsoportnak. Nem minden rólad szól lol.

A terhes nők között amúgy is van ilyen testvériség, vagy nemtudom, olyanok, mint a vegánok.

2016. máj. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért, hogy ha fogamzásgátlásról kérdezel, akkor az ő véleményüket ne vedd annyira komolyan :D
2016. máj. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

5. Ja ezért van, hogy leszólnak, hogy mit p*fázol bele, ha nincsenek ikreid miközben terhesek közt dolgozom (és mellékesen az adott kérdésnél mindenki más csak találgatott). Tényleg lol. meg hurrá úgyhogy nem véletlen, hogy lassan oda se nézek.

Amúgy igen, azért, mert a tapasztalat alapján mondják. Azt viszont sokszor elfelejtik, hogy az csak egyetlen tapasztalat. Amit Te is átéltél olyan kérdésben vsz. Te is úgy érzed, hogy relevánsabb a válaszod... pedig vagy igen, vagy nem :D

2016. máj. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért, de Magyarországon szégyen ahogy a nők kezelik a terhességet, anyaságot, nemi életet. Ez a 5 hkm és társai katasztrófa. De a más bébinyelv használatai is: kuki, kaki, poci, húsi, szopi, gyümi és társai. Ok beszéljen így a gyerekkel, de ne felnőttekkel..

Amitől még falra tudok mászni amikor itt elemzik a magukból kifolyó dolgokat: barnáztam, túrós állagú, büdös, zöld folyás és társai.. guszta. Kíváncsi vagyok, hogy a dokiknak is ilyen szakszavakat dobálnak..

2016. máj. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"pocaklakó zsebibaba" ezt az előbb olvastam :D


és most elképzeltem, amit írtál, hogy az orvossal is így beszélnek :D "doktornő, megnézné-e, hogy a pocaklakó zsebibabám kukacos-e vagy puncis, mert állítólag a 20 há-ká-emnél már meg tudják állapítani, és vajon lesz elég tejci a cicimben?" :D

2016. máj. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!