Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy itt már...

Miért van az, hogy itt már nem is lehet szinte Facebookkal kapcsolatos kérdést kiírni? Ti is észrevettétek ezt a képmutatást/sznobizmust?

Figyelt kérdés

Többször kiírtam Facebookkal kapcsolatos kérdést, de szeretném leszögezi, hogy nem ilyen "hogy kapjak több lájkot" jellegű dolgokat, hanem technikai problémám van, mert valami nem működik. De ha csak felteszel egy kérdést, amiben teljesen véletlenszerűen megemlíti az ember a FB-ot, nem is lényeges rész, akkor is kizárólag (szinte) olyan válaszok jönnek, hogy nem ott kéne élni (pedig ilyesmire még csak utalás sem történt), vagy ez legyen a legnagyobb problémád stb. Szerintem erre az oldalra nem csak problémákat lehet kiírni. Sőt, bajnak tartom, ha valaki csak azzal foglalkozik, ami már igazán nagy problémává vált, és semmi máson nem gondolkodik el. A "keresek egy zenét, úgy szól, hogy törörörörö" talán nagyobb probléma?



Azt érzem, hogy ha a FB-ot csak megemlítik, máris egy sereg, amúgy haszontalan választ adó ember odagyűlik, hogy jól leírja, hogy ő nem használja a FB-ot. Gratulálok. Olyan, mintha én minden kutyás kérdéshez odaírnám, hogy nem tartok kutyát.


2016. jún. 21. 09:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

:D erre meg nem figyeltem fel de jot rohognek az ilyen kommenteken.

Most mit mondjak? Sok az unatkozo ember, akik utaljak a sajat eletuket es ezert mas eketeb kotnek bele, akar mobdvaxsinalt indokkal is. Evvan. :D

2016. jún. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én is azt látom,hogy itt senkinek nincs facebookja. nem értem miért kell leszólni azt akinek van.. pl nekünk az egyetemi csoportban rengeteg lényeges infó elhangzik, már csak azért is nem szüntetném meg a regisztrációmat..de távol élő rokonokkal is szoktunk itt csetelni. nem értem ez másoknak miért fáj
2016. jún. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ezek szerint nem csak én érzem így. A másik ilyen, aki mindenhova odaírja, hogy nincs tévéje. Félreértés ne essék, ha nincs valakinek tévéje, az önmagában nem rossz, de van, aki direkt kérkedik vele (élőben is), és csak azért beszáll egy beszélgetésbe, hogy azt mondja:

- Na, ezért nincs tévém.

De olyan is volt már, hogy meg se értette a beszélgetés tartalmát, egy általunk szeretett dologról pozitívumokat mondtunk (és kétlem, hogy erre mondta volna, összesen 3 embert ismerek, aki ismeri azt a sorozatot), és akkor mondta ezt valaki. Érdekes, hogy azt hiszik sokan, akinek van tévéje, az állandóan nézi. Azt valahogy nem hisszük, hogy akinek futógépe van, az egyfolytában sportol. Mondom, akinek nem inge,ne vegye magára, de sokan dicsekszenek ezzel.

2016. jún. 21. 09:46
 4/11 A kérdező kommentje:
1-es, amúgy igazad van, csak sajnos a kérdésre nem kap az ember választ, vagy nem oldódik meg végül a dolog.
2016. jún. 21. 09:48
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos vannak képmutató emberek akik csak beleakarnak kötni az értelmes kérdésbe.Jól mondja a kedves kérdező hogy attól még hogy van valakinek TV-je az nem azt jelenti hogy egész nap TV-t néz.
2016. jún. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt még nem vettem észre, technikai kérdésekre, normális válaszok szoktak lenni. Vagy nem válaszolnak egyáltalán :D

Csak a több lájkot szeretnék én is, stb. jellegűeknél láttam azt, amit írtál.

2016. jún. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És az ennek megfelelő kategóriába szoktad kiírni a kérdést?
2016. jún. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Inessential ***** válasza:
Technikai kérdéseknél én sem találkoztam még ezzel, viszont a likeos kérdéseket jogosan oltják be.
2016. jún. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, úgy érzem, jó kategóriába teszem. Szerintem a lájkos kategóriát se oltják le jogosan. Miért oltunk le bármilyen kérdést? Én semmilyen kérdés leoltását nem tartom jogosnak, hacsak nem ahhoz kér valaki tanácsot, hogyan bántson valaki mást. Most pl. az szerintem egy normális kérdés, hogy "mit írja X-nak, ha tetszik"? Semmivel sem gázabb, mint ha azt kérdezné, mit mondjon neki a suliban, csak itt belekerül a FB, és rögtön kitör a perpatvar.
2016. jún. 22. 21:23
 10/11 anonim ***** válasza:
miért nem a fészbúkra írod ki ezeket a kérdéseket vagy keresel rá a gugliban? bénázol?
2016. jún. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!