Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az elálló fül kevésbé tűnik...

Az elálló fül kevésbé tűnik 'idétlennek', ha van a fülporcban egy fülbevaló?

Figyelt kérdés
Heló. Szóval az lenne a kérdésem, hogy ugye az elálló fülek nem a legszebbek a világon. Én eddig mindig fogtam két tincset, és hátul összekötöttem, a füleimet a fejemhez szorítva. De már elegem van, meg fáj is, és, hogyha lenne a fülporcban egy fülbevalóm, akkor kevésbé koncentrálna valaki a fülemre, ha látná, és a fülbevalót nézné? Meg esetleg ha lenne benne még egy olyan, a fülcimpában, mintha tágító lenne, de nem az, csak egy egyszerű sima fekete fülbevaló.

2016. jún. 28. 13:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Itt van egy videó. A srácnak szerintem elálló fülei vannak, és piercinget tetetett az egyik fülébe. Hát nem tudom, de szerintem enélkül is feltűnőek a fülei... A helyében nem tetettem volna semmit a fülembe.

https://www.youtube.com/watch?v=U4Q7KQzuzK4

2016. jún. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
És ma miért nem hordasz???
2016. jún. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Okidili válasza:

Szia. Mint benfentes én javaslom neked a fülbevalót. Csak vigyázz a választásnál.Leg elönytelenebbek, amiknek pont a fülcimpa alatt van még kis fityegő vagy nem fityegő részük, illetveAmi nekem bejött a pici pont fülbevaló, köves(3-5mmes fejmérettel) és a karika (4-5cmes) .Mint lány a lánynak ajánlom a sminket is, főleg a szemek hangsúlyozását.

Nekem az egyik fülem kajlább mint a másik, mégis ha féloldalra fogom (mert ez is jó trükk)a kajlábbat hagyom szabadon. Én elfogadtam ilyennek, amilyen. Jól állhat még a laza konty is, nekem az is bejött. Sima copfhoz pedig nagy karika (4-5 cm) és kétoldalra kihúzott szemsmink(ilyen kínaira vagy egyiptomira gondolj). Érdemes kipróbálnod.

Egyébként nekem soha egy férfi sem tette szóvá, csak egyetlen fiú (kb. 16 éves koromban) , aki így akarta az önbizalmamat elvenni, de nem sikerült neki (akkoriban még takargattam).Azt mondtam, ha nem tetszik, nem kell nézni. Nem tudott mit mondani rá.

Ma már nem takargatom.

Én így vagyok egyedi. Ahogy te is. 😉

2021. febr. 18. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!