Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti szeretitek Viszkok Fruzsit?

Ti szeretitek Viszkok Fruzsit?

Figyelt kérdés
Mi jó,és mi rossz benne?

#divat #lakás #szerelem #videó #YouTube #szépség #modell #Viszkok Fruzsina #bjúti guru
2016. jún. 29. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nem szimpatikus. Olyan álságosnak tűnik, hogy óborzalom.
2016. jún. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Azt se tudom, hogy ki ő, így se szeretni, se utálni nem tudom. Számomra egy ismeretlen senki.
2016. jún. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
szerintem o az egyetlen magyar beauty guru ( meg meg talan avianarahl), aki nezheto es meg elvezheto is. szerintem szep csaj, jol csinalja , amit csinal, es sokkal hitelesebb tole egy szepsegtanacs, mint mondjuk Monitol ( Moni szepsegvilaga), vagy Gabitol , vagy Ineztol ( ok harman szamomra borrrrzzzzaaalmasak, es meg csunyak is, szoval abszolut nem hiteles nekem toluk egy szepsegtipp). ( jah es ehhsty meg kifejezetten halalra idegesit, bekepzelt pcsa, a pinkp_andaval egyutt gagyi, ahogy van). na de visszaterve: szerintem Fruzsi egy szep es okos csaj, nem ooooo -zik vegig a videokban , eleg sok elismerest is kapott mar, nyilvan nem veletlenul.
2016. jún. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Szép, aranyos, kedves lánynak tűnik meg minden, csak unalmas és átlagos. Nagyjából mint Zoella, csak magyar változatban.
2016. jún. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Egyszer valahogy elkeveredtem egy videójához (nem szokásom ilyen szépség videókat nézni), nem hagyott mély nyomot, igazából arra se emlékszem hogy néz ki. :D


Szóval nekem teljesen semleges, nem utálom, de nem is nézem a videóit.

2016. jún. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
98%
Nem nagyon. Kevés magyar beauty guru van, akit szeretek )bár nem csak magyar, egyébként sem kedvelem a műfajt), ő nem tartozik közéjük. Nagyon aranyosnak, kedvesnek tűnik, már túlságosan is. Túl rózsaszín.
2016. jún. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem.
2016. jún. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Amikor szembetalálkozom vele, mindig csak arra tudok gondolni, hogy milyen ijesztő és ronda lesz öregen a csontos arca.
2016. jún. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20%

Én mindenkit szeretek.

Ő a csoportba tartozik, kiket úgy, nem ismerem őket.

2016. jún. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Tehetségtelen, unalmas. Kifejezni magát nehezen tudja, tele van szoismetlesekkel. Neki egy jelző létezik, minden borzasztóan szép, borzasztóan pigmentalt. Az összes videója minden, csak őszinte nem. Alig van olyan, amiben nincs bújtatott reklám. Mutat egy videójában valamit, reklamozasbol, azt utána többé nem látjuk, hiába borzasztóan elégedett a termékkel. A kommenteket meg cenzurazza. Sminkjei rettentően egyszerűek. Az egész csatorna egy reklám felület. Nem tudom, hogy hogy lett így a legnepszerubb guru csaj.
2016. jún. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!