Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy képes valaki szerelmesnek...

Hogy képes valaki szerelmesnek lenni vagy akár lefeküdni a saját unokatestvérével?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem provokálásnak, vagy veszekedésnek szánom a kérdést, de én ezt egyszerűen nem értem.


Én bár meleg vagyok, nekem is van unokatesóm, aki jól néz ki, és jóképű is, nekem mégsem jutna soha eszembe semmi szexuális vele kapcsolatban, hiszen mégiscsak rokon! Ugyanilyen alapon nem is tudnék "beleszeretni".


Viszont itt rendre olvasok olyan kérdéseket, hogy pl első unokatestvérével akar lefeküdni, stb. Vagy hogy XY unokahúga bevallotta neki, hogy szerelmes belé, stb.

De ezt hogyan? Náluk nem számít semmit, hogy közeli/távolabbi rokon az illető, ergo kb családtag?


Tudom, hogy régebbi időkben a testvér-testvér házasság sem volt nagy probléma, de azért na.


Ti képesek lennétek lefeküdni/szerelmesnek lenni a saját unokatestvéretekbe?



2016. júl. 1. 16:47
1 2
 1/13 Inessential ***** válasza:
84%

"Ti képesek lennétek lefeküdni/szerelmesnek lenni a saját unokatestvéretekbe?"


Soha.

2016. júl. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Végre egy normális ember! Nem értem hogy valaki hogy képes ilyenre. Korábban már egy ilyen kérdéshez válaszoltam, de ott egyből nekem támadtak, hogy mit érdekel ez engem. 😒
2016. júl. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Függ ez a kapcsolattól is. Ha rendszeresen tartották a kapcsolatot az unokatestvérrel, akkor valószínűtlen, hogy kialakuljon ilyen. Ha viszont csak egy távoli ismerős volt, akkor nincs meg az a pszichológiai hatás, amitől a családtagként nézzen a másikra.
2016. júl. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

"Függ ez a kapcsolattól is."


Hát nem tudom.

Unokatestvéremet kb ha évente 2-3-szor láthattam, sosem voltunk úgy "jó haver"-i viszonyban, mégsem tudnék beleszeretni soha, mert ott van bennem, hogy hiába szinte "senki" nekem, mégiscsak rokon.

2016. júl. 1. 17:07
 5/13 anonim válasza:
4%
Én megtettem. Hozzátartozik, hogy nem tekintem rokonomnak, mert utoljára akkor, előtte pedig kb. 4 évesen láttam. Szóval nincs semmi kötelék köztünk. Részegek is voltunk. Azért névvel nem vállalnám fel...
2016. júl. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%

"Unokatestvéremet kb ha évente 2-3-szor láthattam, sosem voltunk úgy "jó haver"-i viszonyban, mégsem tudnék beleszeretni soha, mert ott van bennem, hogy hiába szinte "senki" nekem, mégiscsak rokon."


- Általánosságban kérdeztél, általánosságban válaszoltam.

2016. júl. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen tudom, csak megjegyeztem. :)
2016. júl. 1. 17:11
 8/13 anonim ***** válasza:
6%
Nem.
2016. júl. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
6%

Nem arról van szó, hogy képes lennék rá, de tegyük fel nincs senkim, távoli rokon 2 évben egyszer látom, baromi helyes lett, meg minden és egyszerűen beleszeretek. Na bumm és akkor mi van. Valószínű, hogy nem fogom normálisnak tartani, de a szerelem nem válogatja meg, hogy ki legyen. Ha találkoznak napi szinten, akkor valószínű, hogy ilyen nem fog történni.

Szóval nem lennék képes rá, de ha beleszeretek, akkor most egy szemét dög vagyok?

2016. júl. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem van egy unokatesóm, aki nagyon jóképű és jó, ha évente egyszer találkozunk vele meg a családjával, mégse tudnék beleszeretni...

Egyébként ismerek olyan férfit, aki JÁRT az unokatestvérével. Pedig együtt is nőttek fel kb, mert pár háznyira laktak egymástól és idősebb korukban meg együtt voltak vagy 2 évig asszem, a szüleik, családjaik beleegyezésével...És itt élnek Mo.-on..

2016. júl. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!