Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kezd egyre erőszakosabb...

Kezd egyre erőszakosabb lenni. Hogyan állítsam le?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy 17 éves lány vagyok és megismerkedtem egy orosz fiúval, aki csak ideiglenesen tartózkodott itt. Jóban lettünk, sok időt töltöttünk együtt, viszont jövőhéten megy vissza és szeretné ha én is mennék vele. Nos, szüleim úgysem engednék, meg amúgyis, annyira nem ismerem jól, hogy odamenjek vele.

Az elején még normálisan utalt rá, hogy szerinte össze is kéne jönnünk (mármint kezdjünk bele egy párkapcsolatba), de mondtam neki, hogy nem akarom. Erre az utolsó pár napban folyton hívogatott még éjjel is, ha kikapcsoltam vagy nem vettem fel, akkor csúnyán beszélt velem. Egyébként mindig a kedvemben akar járni és normálisan viselkedik velem, de ha olyanja van, akkor bunkó.

Azt is mondta, hogyha nem megyek vele, akkor megszakítja velem a kapcsolatot. De mint mondtam, folyamatosan erőszakoskodik, és nem akarja elfogadni.


2016. júl. 1. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
És ha haza akarnál menni, akkor bezár a pincébe?
2016. júl. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki hogy jebani cyka blyat.
2016. júl. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy nagy veszteség lenne, ha megszakítaná veled a kapcsolatot
2016. júl. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem jobb ha önszántadból mész, mert ha erővel fog vinni, könnyen szibériában találhatod magad egy munkatáborban, ami nem lesz túl kellemes.
2016. júl. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szakítsd meg vele a kapcsolatot.
2016. júl. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!