Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan állítsam le a növésemet?

Hogyan állítsam le a növésemet?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék többet nőni mert tönkre teszi az életemet.

13 évesen 180 centi vagyok.



2015. szept. 27. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:

gondolom lány vagy :)

sokat pedig nem tudsz vele tenni


használd ki! Sportolsz? abban elég nagy előny lehet a magasságod

2015. szept. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok
2015. szept. 27. 18:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Most még furcsának és szokatlannak találod, de később örülni fogsz neki. Sportolj.
2015. szept. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én lány létemre voltam 13 évesen 179 cm. Nekem NAGYON rossz volt! De te fiú vagy,mi a baj ezzel?
2015. szept. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bezzeg én 18 évesen is 170 cm vagyok, ez se jobb :/
2015. szept. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszik, hogyha valaki magas, főleg egy pasi. Szerintem tök jó. Ne szégyenkezzél máá miatta, nálunk is asszem kb olyan magasak voltak a fiúk, meg hát te gondolom, hogy előbb nőttél meg, de a többiek is majd utol fognak érni, még ők is nőni fognak. Különben is, ez nem feltétlenül hátrány, pl ha el kell érni valamit, meg amúgy is szép szerintem, ha egy pasi magas. Nekem 178-astól vannak a legszebb pasik. Onnan még mehet fölfele. (De alacsonyabbak között is vannak helyesek, csak külön imádom, hogyha még valaki magas is) Amúgy is, mááá, nem a magasságod határoz meg téged, és különben is, a növés az normális folyamat, miért akarnál beleavatkozni? Egészséges dolog, csak van, aki hamarabb nő meg, szerintem tényleg nagyon szép, hogyha valaki magas. Ja és én asszem, hogy már nem nagyon fogsz sokat nőni, mert hát te nagyon gyorsan "nőtted le" a centijidet:D
2015. szept. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Inkább örülj és adj hálát a genetikádnak, hogy ennyi idősen már ilyen magas vagy velem ellentétben. Hiába vagyok Bradley Coopert megszégyenítően jóképű, ha csak 170 centi a magasságom. A legtöbb nő szemében csak egy guggoló mellszobor vagyok.
2015. okt. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De jó lenne ilyen magasnak lenni :(
2015. okt. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Létezik rá gyógyszer, de ha a növésed nem okoz egészségügyi problémát ne számíts rá, hogy meg fogod kapni. Ezenkívül a súlyzózás képes lassítani ( ha megfelelően és eleget csinálod ) ezt viszont nem ajánlják az orvosok.
2015. okt. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!