Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mivel nyomhatom el magamban...

Mivel nyomhatom el magamban azt az uresseget, amit azert szoktam erezni, mert nem talalt ram a szerelem?

Figyelt kérdés

23L soha nem voltam meg szerelmes, ha voltam is, nem viszonoztak. Most is ugy vagyok, hogy volt egy srac, akit hiaba akarok elfelejteni, mert lassan 9 honapra baratnoje van, nem megy. Ez borzasztoan elszomorit, ha csak arra gondolok, hogy ok ott vannak egymasnak, nekem meg senkim sincs, a siras jon ram. Egyszeruen vannak pillanatok, amikor nem tudom mar elvezni az eletet. Hiaba akarok pozitivan gondolkozni, neha nem megy...

Ez hatraltat abban is, hogy neha elmennek egy egy helyre, majd eszembe jut, hogy hat ott lesz a szoban forgo pasi is, de mindegy, ugyse tudnam felkelteni az erdeklodeset, baratnoje van.


2016. júl. 2. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Barátnőid nincsenek? A szerelem nem talál rád, hanem neked kell rátalálni. Azt pedig csak úgy lehet, ha mindenfelé eljársz és beszélgetsz az emberekkel.
2016. júl. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Baratnoim vannak, de senki sehova nem akar jonni. Mindenki megelegszik, hogy evente 2x talalkozunk szemelyesen es neten vagy telefonon beszelunk...
2016. júl. 2. 17:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elrángatni őket valahova. Fiatalok vagytok ahhoz, hogy otthon üljetek. Dolgozol? Tanulsz? Munkahelyen/iskolában nincs alkalmas barát ill. pasijelölt?
2016. júl. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tanulok. Nincs, es a csajokkal az egyetemrol hiaba megyunk neha ide-oda, nem ismerek meg soha senkit, pedig nyitott vagyok... Nem akar senki jonni pl bulizni, mert mindenki a baratjaval megy...
2016. júl. 2. 18:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Társkeresőzz, ismerkedj másokkal neten. Oké, hogy szar egyedül, de ha nem teszel ellene, ez így is marad.
2016. júl. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom, de kinezetre hiaba mondom valakire, hogy ok, elkezdunk beszelgetni, ismerkedni, aztan teljesen kiabrandulok belole...
2016. júl. 2. 18:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Aki beéri évi 1-2 találkozóval, az nem hinném, hogy igazi barát. Szerintem pár emberrel elmélyíthetnéd a kapcsolatod baráti téren.

Buliban nem szoktak próbálkozni? Akikkel beszélsz, azokban mi a kiábrándító?

2016. júl. 3. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Első lépésként,mondj le arról a pasiról akinél látod hogy esélytelen vagy. Lehet,hogy nehéz dolog de 23 évesen azért már vezéreljen a józan ész. Ha ő nem,akkor majd más felfigyel rád. De ehhez tényleg az kell hogy ismerkedj és légy nyitott más férfiak felé.
2016. júl. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondolj arra,hogy kapcsolat rengteg energiaba kerul,es sok problemaba,ami sok lemondassal es erofeszitessel jar..ezekbol kimaradsz nem idegeskedsz,nem vitazol,nincsennek harcok,nincsennek felelmek es problemak..hidd el ha egyszer megizleled ezt az oldalt vagyni fogsz vissza a szabad,felszabault életedbe
2016. júl. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!