Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Előidézhető-e szerelem valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előidézhető-e szerelem valaki iránt magamban? Hogyan?

Figyelt kérdés
Szeretnék szerelmes lenni egy bizonyos ember irányába - szeretném megtudni, hogyan lehet ezt tudatosan előidézni. Fontos lenne, mert nem vagyok képes szerelmbe esni, így szeretném én magam előidézni, ha már a szerencse/sors/genetika(?) nem elég kegyes hozzám.

#szerelem #előidézés #tudatos döntés #a bölcs döntés
2015. nov. 16. 11:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges. Vagy van, vagy nincs. Erőltetni nem lehet.
2015. nov. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1


De ez így... Nem jó. Hogyan döntsek bölcsen, ha a sors csak úgy random hajlandó eldönteni hogy mikor lehetek szerelmes? Lehet a létező legrosszabb választást kell így majd megejtsem, mert hiába egyezek valakivel mindenben, tök jól elénénk egy házban, minden ok, de szerelem az nincs (és élvezhető szexualitás sem).

2015. nov. 16. 11:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Van, amikor a kettő találkozik. Szerintem jó döntés nincs. Házasodtam ésszel, hiba volt. Nem lehet úgy boldog az ember. Ahogy szívvel sem, kizárólag. A kettőnek együtt kell megfelelnie, sajnos. Szerintem is brutál nehéz, de nem adtam fel és volt, amikor mindkettő igent mondott, szerencsére. De nem hiszek abban, hogy ezt tudatos szervezéssel elő fogod tudni idézni. Nem jó, nem ideális várni a csodára, ez tény. De sokat nem tehetsz. Az érzések nem tervezés eredményei.
2015. nov. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#3


Ez az, ráadásul én még komplikáltabb vagyok mint mások - aapból pici esélye van mindkettőnek, de együtt... hát huh... Elképzelni se nagyon tudom. Most is páromat úgy kdvelem, szeretem is kicsit, de nem szerelemmel. De agyilag tudom, hogy jobb nem lesz nekem.

2015. nov. 16. 11:39
 5/11 anonim ***** válasza:
Mágiával lehetséges, de nem éri meg...
2015. nov. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Elmész a helyi füves emberhez, vagy bozorgányhoz és kérsz tőle szerelmi bájitalt!
2015. nov. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#5


Bruhaha... :S


[link]

2015. nov. 16. 11:45
 8/11 A kérdező kommentje:

#6


Ez még kevésbé volt vicces, az előző tükrében.

2015. nov. 16. 11:46
 9/11 anonim ***** válasza:

#8:

Amikor elkezdtem írni, még nem volt ott az előző :-P ... De akkor legalább látod statisztikailag, hogy más is ezen a véleményen van. (#6-os)

2015. nov. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha van szexuális vonzódás, könnyen jön a szerelem. Ha nincs vonzódás, akkor viszont felejtős a kapcsolat az én véleményem szerint.
2015. nov. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!