Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kopasz férfiak miért olyan...

A kopasz férfiak miért olyan hanyagok?

Figyelt kérdés
2016. júl. 2. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de eros altalanositasnak tunik egyebkent a megallapitasod. Egyebkent is, mire erted, hogy hanyagok? Munkaval kapcsolatban, vagy sajat kulsejuket illetoen? mindegyikre tudok ellenpeldat, meg olyat is, ami igazolja a te allitasod.

mi mondattja ezt veled?

2016. júl. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Rákosi Mátyás, és Nyikita Szergejevics Hruscsov kimondottan pedánsak voltak, Albert Einstein meg trehány. Ők a kivételek, akik erősítik a szabály(oda)t?
2016. júl. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azok még a régi idők voltak, amikor a kopaszságot gyógyíthatatlannak tartották. Ma már lehet kezelni ezt a betegséget, de a férfiak túl lerobbantak ahhoz, hogy tegyenek valamit magukért.
2016. júl. 2. 19:12
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Kezelni :'D Jó vicc. Én 14 évesen kezdtem kopaszodni 5 évvel ezelőtt. Ilyen fiatalon nem akartam beletörődni és nem adtam fel, kipróbáltam mindent, amit csak tudtam, amit csak ajánlottak, olyan dolgokat amik másoknak bevált. Orvosnál is voltam és tudod, hogy mire jutottam? Semmire :) Továbbra is kopaszodok. Nem hanyagság, hogy elfogadom azt, hogy az élet ilyen lapokat osztott nekem. Sőt, sokkal több kihívás van ebben, mint azt el tudnátok képzelni. Amúgy meg senkit sem a haja határoz meg. Akit azért szeretnek valakit, mert szép dús haja van, azt rossz emberek veszik körbe. Nyilván vannak férfiak, akiknek a kopaszság derékba törte a karrierüket, megesik az ilyen. Viszont nem látom az összefüggést a kopaszok és a hanyagság között. Lehet, hogy a TE kopasz ISMERŐSEID hanyagok, de ebből nem érdemes levonni messzemenő következtetéseket :)
2016. júl. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"A kopasz férfiak miért olyan hanyagok?"


Engem is zavar, hogy mindig olyan kócosak.

2016. júl. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
A kopasz nők miért olyan hanyagok?
2016. júl. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Signaculum: nem kell p.ü-ket írni. Amúgy tévedsz, mert eleve félreértetted a kérdést.
2016. júl. 2. 20:44
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is kopasz. 20 éves korára annyira megritkult a haja,hogy jobbnak látta ha nullásra nyírja. Neki nagyon jól áll,nekem meg a kopaszok tetszenek. Abszolút nem hanyag férfi. Szereti a rendet és a tisztaságot. Ha valami elromlik,addig csinálja amíg meg nem javítja,stb... Nem igénytelen az ő kopaszsága,az a pici ritka haj ami még hátul maradt neki,ahhoz nem lehetne hajpótlást rakatni. Parókát meg nem fog viselni.

Nőknél van egy bizonyos PCOS betegség, akkor nagyon csúnyán meg tud ritkulni a haj. A hajpótlás is egy ördögi kör. Ha hozzácsatolják a természetes hajadhoz,képes megritkítani azt.

Nővérem csak cicababáskodni akart,10 éve hord póthajat. Ki is ritkult tőle a sajátja. Most sirathatja...

Hódi Pamelának is már szemmel láthatóan ritkul a haja,ahogy a fényképein láttam.

Parókát viselni macerás lehet. Örülj a saját hajadnak,ne szólj meg másokat.

2016. júl. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 MZ.per.X ***** válasza:

Csak pár dolgot nem értek.


Mi köze a kopaszságnak a hanyagsághoz?

Mi köze a kopaszságnak a tunyasághoz?

Mi köze a kopaszságnak a lerobbantsághoz?


Mert szerintem k..vára de semmi... :D

2016. júl. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolso: annyi, hogy a kerdezo agya is olyan sima, mint egy kopasz fejbor.. :D
2016. júl. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!