Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a szemeiből meg...

Szerintetek a szemeiből meg lehet állapítani a személyiségét?

Figyelt kérdés
mert általában jól szoktam megtippelni, ki az aki önbizalomhiányos, ki az aki el van telve magától, vagy hogy épp öntörvényű
2016. júl. 3. 00:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem az ilyen nonverbális dolgokra gondolsz? Sztem inkább abból lehet megállapítani mint valakinek a szeméből.

Egy szemgolyóban semmi olyan nincs ami utalna bármire is..

2016. júl. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
A szemekbol sok mindent le lehet olvasni, de te inkabb csak jol tippelsz :)
2016. júl. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ha meg üvegszeme van akkor meg úgy néz ki hogy szeme világa veszett ki?
2016. júl. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
egy fényképről is meg tudom állapítani, amúgy nem, nem tudom jól tippelek e
2016. júl. 3. 00:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet a szemről megállapítani. Az arcról inkább. Ha látsz egy cicababa arcot, arról biztos nem azt fogod gondolni, hogy gondja van a pasizással. A másik része a dolognak, hogy pár mondat után már tud az ember a másikról néhány jellemzőt mondani. Nem a szemből állapítod meg a dolgokat, hanem az illető más dolgaiból. De mindenképp jó megfigyelő vagy, ha sikerül! :)
2016. júl. 3. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Inessential ***** válasza:

Sokszor egy tekintet sok mindent elárul.

Viszont a szemekből azt semmiképp nem lehet megállapítani, ha valaki pl. önbizalomhiányos.

2016. júl. 3. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mások szemeiben látni, hogy hogyan viszonyul önmagához, mondhatni látni a "lelki világát" az embereknek.
2016. júl. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokan, sokat hisznek a szemről. Egy biztos, bárhol, bárkinek a szemébe nézve, nyugodtan hazudok, azt általában elhiszik. Ilyen esetekben, nem én, hanem a másik szokott egy idő után félre nézni.
2016. júl. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!