Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nekem van 2 horcsogom kb 3...

Csimmaz kérdése:

Nekem van 2 horcsogom kb 3 napja vettem oket de a nosteny nagyon agressziv es nem engedi enni a himet es allandoan verekedik vele, szegeny him mar fel tolle, mit lehet vele csinalni h nem bantsa a nosteny a himet es miert bantja?

Figyelt kérdés

2013. márc. 18. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ajjaj! ez így nem jó! a hörcsögök magános állatok,csak párzási időszakban szabad együtt tartani őket!
2013. márc. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A hím már felcsinálta a nőstényt, ergó készülj a kishörcsögökre, azonnal szedd őket szét ellenkező esetben az egyik megöli a másikat, és mindig bántani fogja, amíg a hím meg nem döglik, zárásképpen: SZEDD SZÉT ŐKET
2013. márc. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért bántja, mert a hörcsögök magányosan élő állatok, és (mint itt is látszik), még az ellenkező neműek sem 100 százalék, hogy jól kijönnek egymással. Mindenképp vedd külön őket, és igen, esélyes, hogy kicsikre is számíthatsz.
2013. márc. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet felkészülni? A hörcsögök magányos állatok, szedd szét őket mihamarabb, és már most kezdhetsz a kicsiknek gazdit keresni.
2013. márc. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsóra ne halgass, butaságot ír, nem tartunk együtt nőstény és hím hörcsögöt
2013. ápr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!