Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek 172 cm alacsony...

Patrikkkk kérdése:

Szerintetek 172 cm alacsony egy pasinal? Mit gondoltok lanyok?

Figyelt kérdés
2016. júl. 4. 00:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Ha 2-3 centivel magasabb lennél, egészen más lenne a helyzeted, mert az már kvázi férfi átlagmagasság és azzal már csak a felszínes és +170-es csajoknál nem lenne igazán esélyed. Így viszont elég necces, mert inkább közelebb állsz az én 170-es testalkatomhoz, ami viszont a nők döntő többségénél kizáró tényező (én sem bővelkedtem sikerekben és akkor még finoman fogalmaztam, pedig elég jóképű vagyok). A magasított cipő sem megoldás, mert tengerparton/strandon úgyis szembeötlő lesz a különbség, ha a barátnőddel sétálsz. Meg persze a magassarkút is bele kell kalkulálnod, ami olyan 7-10 cm. Csak azt tudom tanácsolni, hogy ismerkedéskor ne a külső, hanem a belső legyen az elsődleges szempont és próbáld meg kiszűrni azt a csajt, aki nem tud elvonatkoztatni a méretedtől, mert később úgyis csak csalódások fognak érni, ha esetleg megcsal egy nyilvánvalóan magasabb pasival.
2016. júl. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
A lanyok tobbsege 165 cm, mert az az atlag magassag a noknel es elmeletileg nekik a 172 cm megfelel meg. Ha te tenyleg olyan jo kepu vagy ahogy mondod es nem volt 170 cm-es magassaggal sikered a noknel akkor kerlek kuldj privatba kepet hogy lassuk milyen jo kepu vagy. Csak kvancsisagbol. Mert elmeletileg ha valaki tenyleg olyan jo kepu 170 cm-el siman talal maganak olyan csajt aki utan meg utana is neznek. Az olyan csajokrol meg ne beszeljun aki megcsal egy magasabb pasi miatt. Igen a strandon nincs elonye a magasitott ciponek de oda hanyszor megy az ember egy evben? Ketszer, haromszor kb, mert a munka mellett nem sok ideje az embernek. Az utcan meg van elonye, es bent a hazban meg ismet senkit sem erdekel. Csak hozok egy peldat: Szerintem Zac Efront, 173 cm-evel nem fogjak elutasitani a csajok csak mert alacsony. Es ha nem lenne szinesz csak egy atlagos pasi, akkor se utasitanak el a csajok mert jol nez ki, de meg se magas.
2016. júl. 4. 16:28
 13/27 zsuzsanna23 válasza:
56%

50 évvel ezelőtt /tudom, jó régen volt/ a nagynéném megkérdezte tőlem, hogy tudok egy ilyen pici férfihez hozzámenni.A férjem 170 cm volt,én 164.Közöltem vele:Egy ember értékét nem az szabja meg, hogy 10 cm-el magasabb v.

alacsonyabb. Jól megsértődött.Az Ő lánya egy majd 2m-es férjet választott, de a férje úgy bánt vele mint egy cseléddel.

Szerintem nem a magasság a lényeg!

2016. júl. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Igen 50 evvel ezelott mas vilag volt. De a mai vilagban a nok olyan magasra teszi a lecet, hogy keptelenseg teljesiteni. Ugyanis modell 180 cm-es pasik felelnenek meg az elvarasaiknak. Es innestol 165 cm -es pasiknak ha nem modell kinezetu az arca eselytelen, mert a lanyok tobbsege egy magas vele, es ok pedig elvarjak hogy legalabb egy kicsit magasabb legyen meg a norlamisabb csajok is. Aki meg kulonc az szimplan ra se nez atsetal rajta.
2016. júl. 4. 23:10
 15/27 anonim ***** válasza:
Én 175 cm vagyok, és még soha nem volt gondom a magasságommal. Az a 3 cm biztos hogy nem változtat sokat.
2016. júl. 5. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
#15: Pedig igenis nagyon számít az a 3 centi és szembeötlő a különbség. Kvázi egy fél magassarkú nagysága, ami szemkontaktusnál látszik meg leginkább. Arról nem is beszélve, hogy a nőket általában nem az érdekli, hogy mennyivel magasabb egy pasi, hanem hogy elér-e egy "minimumot", a 175-t, ami már férfi átlag alsó határa, márcsak dacból is ragaszkodnak hozzá, hogy "A pasim véletlenül se legyen átlag alatti". Ez az oka annak, hogy az alacsony lányok is konstans számértékként adják meg a társkereső oldalakon (vagy a való életben), hogy 175 vagy afeletti pasi jöhet szóba.
2016. júl. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:

Ne legyetek mar ennyire butak! A 170 cm az teljesen normalis magassag egy ferfinel,+ te meg magasabb is vagy. Rengeteg alacsony no van (150+) vagy egy normal atlagos (160+), akinel igy is magasabb vagy 10/20 centivel. Az olyan csajok, amelyeknek meg az a mervado, hogy min. 175 cm legyen az meg egy idiota. Amugy is az arc a lenyeg! Mondjatok mar meg nekem, hogy egy 150, 160 centis no mellett, hogy mutat egy 180centis? Sehogy.

Ugyhogy, legyel nyugodt, mert biztos talalsz magadnak egy nem egmeszelo, szep lanyt!

(nem bantom a magas lanyokat, ne ertsetek ferre!)

2016. júl. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
Szia! Én például alacsony vagyok, így nem nehéz számomra nálam magasabb embert találni a 160 centiméteremmel. A hozzám hasonlóknak a Te magasságod is pont jó volna már szerintem:) 17L
2016. júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
En is igy gondolom. Es szerintem egy pasi 170 alatt minosul alacsonynak. Mondjuk egy 165cm-es srac mar alacsonynak minosul a legtobb lanynak.
2016. júl. 5. 23:37
 20/27 anonim válasza:
Én 197 cm vagyok, nem gondolom hogy átlagos testalkatú vagyok, de a 172 szerintem picit kevés.
2016. júl. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!