Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek 172 cm alacsony...

Patrikkkk kérdése:

Szerintetek 172 cm alacsony egy pasinal? Mit gondoltok lanyok?

Figyelt kérdés
2016. júl. 4. 00:24
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Nekem van egy haverom 165 cm es eselytelen a noknel. Nem nez ki roszul, de a nok nem fogadjak el a magassaga miatt. A legtobb no vagy egy magas vele, vagy magasabb nala. Sajnalom is neha, igy en szerencsesnek mondhatom magam 172 cm-mel.
2016. júl. 8. 20:54
 22/27 Jimboka válasza:

Hello,


Véleményem szerint most már tök mindegy, akkora vagy, amekkorára nőttél. Abből előnyöd nem lesz, ha ezen pörögsz és ebből kisebbségi érzést csinálsz magadnak. Véleményem szerint nem csak a 185 feletti Ronaldó kinézetű és pénztárcájú csávók találnak maguknak párt. Inkább igyekezz mínél értelmesebb ember lenni, akinek vannak céljai és ezért küzd, ez majd az értelmesebb nőknek feltűnik, mégha a discóban nem is támadnakk meg egyből.

2016. júl. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
szerintem nem vagy alacsony :D keress magadnak egy 160 körüli csajt és minden oké lesz
2016. júl. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Borisz42 válasza:
Nekem van egy barátom aki 170 cm és népszerű a lányok körében. (Mondjuk amellett hogy jóképű, jó a humora és megnyerő a személyisége még bokszol is, tehát nem felfújtan, de ugyanakkor meglehetősen izmos) Nem kell félni, bőven elég az a magasság... Arról nem is beszélve hogy rengeteg alacsony lány van akik nem akarnak náluk sokkal (legfeljebb ~15 cm-vel) magasabbat. Én a 187 centimmel már egyszer megkaptam egy lánytól hogy túl magas vagyok...
2016. júl. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Nálad a lányok hány centitől hány centiig jöhetnek szóba? Mert ha 200cm-t szeretnél,kicsinek számítasz. A 160cm-esnek magas vagy stb. Amúgy mit szeretnél a lányoktól? Látszatkapcsolatot? Mert ha nem azt,akkor mennyire számít,hány centi valaki?


Annyira,h azért max. néhány centivel lehet nálad magasabb - ha nem akar magassarkúban járni. Ha akar,akkor azzal együtt. Mert talán a férfi komfortérzete talán akkor van meg - talán a nőké is - ha nem tudja hóna alá csapni a pasit.

2016. júl. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Igazsag szerint csak kivancsi voltam, hogy a 172 cm nagyon alacsony e lanyoknak. Valakinek nem es ahogy latom valakinek igen:) En amugy nem is panaszkodom. Jobban aggodom inkabb a haverom miatt mert csak 165 cm es egy nonek sem kell.
2016. júl. 10. 21:14
 27/27 anonim ***** válasza:

Haverod lehet,h nem a magassága miatt kap annyi visszautasítást.


Lehet,h ő magát nem tudja elfogadni, s ettől bizonytalan, nem célratörő, hamar feladja a dolgokat,mert nem hisz magában. Az is lehet,h mivel haragszik a magassága miatt vagy fél,h kinézik, kinevetik, nem tud megnyílni, és/vagy undok... nem akarom folytatni, de lehetne.

Ez olyan,mint a lányoknál a súly - aki elfogadja, szereti magát, kívánatos tud lenni, aki küzd,mert utálja,szégyelli a testét,annak kevesebb a sikere is.

Hajrá a haverodnak! (Én voltam évekig nagyon szerelmes egy kb.160cm fiúba, én 167cm vagyok. Látszott a különbség rendesen. Mégis odavoltam érte, és nem emiatt nem maradtunk együtt.)

2016. júl. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!