Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi fog történni? Ha sikerül...

Mi fog történni? Ha sikerül milyen ember lesz? Tökéletes?

Figyelt kérdés
Szerintem mindenki nagyon jól tudja, hogy nincs tökéletes ember. De mondjuk tegyük fel, hogy van egy ember akinek csak egyetlen hibája van, hogy mindenkit kibeszél. Az ember rájön arra, hogy ez egy hiba (ha eljut idáig) és megpróbál leszokni róla. És mondjuk sikerül neki. Mivel ez az egy hibája volt ezután tökéletes ember lesz? Vagy ilyenkor mi szokott lenni?

2016. júl. 4. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan ember, akinek egyetlen hibája van. Ráadásul mindannyian folyton-folyvást változunk, így statikus személyiségként kezelni másokat félrevezető lehet.
2016. júl. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha màr feltesszük, tegyük fel azt, hogy hibàtlan, mert ahogyan hibátlan, úgy csak 1 hibával rendelkező sincs.
2016. júl. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha tenyleg csak ez az egy a hibaja es valoban leszokik rola, akkor igen, tokeletes lesz.

De sajat tapasztalat, hogy a pletykalkodasrol majdnem olyan nehez leszokni, mint a dohanyzasrol :( en is ilyen vagyok, nem arrol van szo, hogy szidok mindenkit a hata mogott, mint a bokrot, de sajnos sokszor kicsuszik ez-az a szamon. Nagyon kellemetlen, mert mar tenyleg nem szandekos, egyszeruen nem is figyelek ra, mit mondok. De utana nagyon szegyellem magam. Es probalok ezen valtoztatni, de mint mondom, nem egyszeru.

2016. júl. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Inessential ***** válasza:

Ezt nem magamra mondom, csak olvastam valahol:

"Én nem vagyok tökéletes. Hiányzik belőlem a hiba."


Szóval ez egy paradoxon, mert minden embernek van egy hibája, de ha az ellen tesz valamit, akkor a hiba fog hiányozni belőle, ami "egyedivé" teszi.

2016. júl. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Inessential ***** válasza:
Tehát senki sem lehet tökéletes.
2016. júl. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Molyember ***** válasza:
100%
Mivel a hibáimat mások érzékelik, és mindenki mást tart hibának, ezért nem lehet egy ember mindenki számára tökéletes. Még az is lehet, hogy pont azért utálnak valakit, mert semmi hibát nem találnak benne, így a tökéletessége lesz maga a hiba.
2016. júl. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!