Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen egy tökéletes/jó ember?

Milyen egy tökéletes/jó ember?

Figyelt kérdés

Ha kérhetem senki se adjon olyan választ, hogy tökéletes ember nem létezik és hasonlók.


Külső és belső tulajdonságokat is írjatok.



2015. jún. 7. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Einstein + M.L. King + George Clooney összekeverve, vagy női kiadásban ugyan ez, csak Clooney helyett Mariah Carey
2015. jún. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De ami nekem az, az neked nem .. Na mindegy

Pl külsőre legyen olyan, mint Ben Affleck, vagy Dicaprio, vagy mint Tom Cruise a Top Gunban :) Csajban Kulcsár Edina, meg Cindy itt (még a hideg is ráz tőle, olyan gyönyörű széép)

[link]

belső: megértő, jólnevelt, humoros, intelligens, csupaszív, és ne legyen krafi/ rbanc

2015. jún. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, irányítsa magát teljesen. Régen ezt tartották a gentlemenek egyik alapelvének, természetes, hogy mindenkiben vannak rossz tulajdonságok, az az igazán jó ember akit az elvei és nem az ösztönei irányítanak. Biztosan mindenki volt már olyan helyzetben, hogy könnyebb volt összecsapni a munkát, nem elmondani hogy többet adtak vissza, egy kicsit sunyítani/füllenteni és senki nem tudja meg, esetleg még nyersz is rajta. Az emberek 99%-a ilyenkor hagyja, hogy az ösztönei irányítsák(én is). Arra kell törekedni, hogy ne a könnyebb, hanem az igazabb(szerintünk) utat válasszuk.
2015. jún. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aki felajánlja az utolsó pénzét vagy kajáját, aki felvidít ha szomorú vagyok, aki mindig erőt és reményt ad elkeseredésemben, akinek jó a humora, nem öntelt, kedves, játékos, néha impulzív, máskor kellően lusta egy kis babusgatásoz. Aki tud velem együtt változni, akinek az esze járása csodálatra késztet, akire fel tudok nézni. Kinézetre pedig szép arcú, kellemes megjelenésű, nyugodt ember.
2015. jún. 8. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!