Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha belegondoltok hogy idősödtö...

Ha belegondoltok hogy idősödtök, és telik az idő, milyen érzés tölt el? Milyen lesz a kedved? Hiányzik a gyerekkorod?

Figyelt kérdés
A kérdésem inkább 20 felettieknek szól.
2016. júl. 4. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Semmi extra hangulatváltozás,bár néha azért "sokkot kapok",hogy 30 leszek..a gyerekkorom nem hiányzik,teljesen elégedett vagyok az életemmel,és várakozással nézek a jövőbe,és kíváncsisággal,hogy vajon milyenek lesznek a gyerekeim majd,ha felnőnek,stb..
2016. júl. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Én még csak 70 múltam, dehogy hiányzik a gyerekkorom. Egyre jobban érdekel a világ, mert már nem lepődök meg a hülyeségen, hiszen az már ismerős és a hülyeségeket így már kedves ismerősként üdvözlöm.
2016. júl. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az nem zavar, hogy öregszem, az sokkal jobban, hogy a szeretteim is. A gyerekkorom nagyon hiányzik. Akkor mindent úgy utáltam, ahogy volt, alig vártam, hogy felnőtt legyek, hogy megmutassam mit tudok. Pedig már akkor is mondták, hogy addig örüljek, amíg gyerek vagyok. Tényleg sokkal jobb volt akkor. Semmi felelőség, gondtalanság (így visszagondolva), nincs annyi teher a válladon. De a legjobban a nyaralások hiányoznak a családdal, mikor az unokatesóimmal gyerekek voltunk. Ma már mindannyian dolgozunk, a felnőttek pedig idősek lettek, a nagyszüleim pedig meghaltak. Már sose lesz ugyanolyan, mint régen és elszorul a szívem.

Bocsánat az ömlengésért. Szóval hiányzik nagyon a gyerekkorom, és szomorúság tölt el, ha belegondolok.

23/l

2016. júl. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakoznék az előttem szólóhoz annyiban, hogy szomorú vagyok, amiért a szüleim öregszenek. Bár szerencsére örök fiatalok, de nemrég megdöbbentem, mikor anyu a temetőben a 70 évesen meghalt emberre mondta, hogy milyen fiatalon halt meg... Meg hogy a nagybátyám osztálytársa volt.

Én nem érzem nagyon, hogy öregszem, 30 vagyok. Gyerekként nem akartam felnőni, de most meg olyan jó, hogy a magam ura vagyok, szeretem. :) Jó az út, amin járok, úgy érzem.

2016. júl. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1, Csak az zavar, hogy rengeteg dolgot hagytam ki az életemből; 2, Emiatt szomorú leszek. Még lenne időm részben pótolni néhány dolgot, de nem megy...; 3, A gyerekkorom egyáltalán nem hiányzik.
2016. júl. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Rossz érzés. Nem hiányzik a gyerekkor, mert akkor is rossz volt, de legalább még volt remény, hogy később jobb lesz. Ahogy idősödöm egyre kevesebb az esély, és egyre több az elvesztegetett lehetőség, ami még lehangolóbb.
2016. júl. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!