Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félek az utcán, lehet ez...

Félek az utcán, lehet ez ellen valamit tenni?

Figyelt kérdés
Amikor az utcán sétálok barátokkal, barátnőmmel, félelmet érzek hogy valaki belénk köt.. Elsőnek is tisztázzuk, 6 hónapja boxolok, és 9 hónapja kondizok rendszeresen. Ezeket is azért kezdtem el, hogy önbizalmam legyen, de még sincs, hisz félek.. Ha emberekkel megyek az utcán, haverok, barátnőm, akkor sokkal jobban félek. Nem tudom rendesen elmagyarázni, hogy mitől.. Tulajdonképpen attól hogy belénk kötnek, és verekednem kell. A barátaim és a barátnőm is '' keményfiú''-nak hisz, sportos, izmos testalkatom miatt. És tényleg, nem ego-bol, de erős is vagyok, valamint tudom magamról hogy simán megtudom magam védeni, de mégis.. Félek.. Félek hogy belénkkötnek, de mégsem félek attól hogy elvernek.. Valaki nem érez hasonlót? Valaki nem tudja, miért gyötör engem ez? Szörnyű hisz ki megyek az utcára , és azonnal már félek.. Ja, és ebbe a félelembe izgalom is van.. Nagyon érdekes, valaki segitsen.

2016. júl. 5. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Hasonlót érzek, bár nem vagyok túl erős, és nem biztos, hogy minden esetben meg tudnám magam védeni. El szoktam képzelni, hogy mi lenne, ha... Főleg ha olvasok valamit, hogy mi történt, mondjuk a villamoson. Talán ha nem olvasnék ilyesmit... :D

Meg lehet, hogy a hormonok is... Meg ha félted a barátnőd. Esetleg egyszer gondold el pontosan, hogy mit tennél, ha beléd kötnének, aztán meg hagyd a gondolatot, hiszen ha megtörténik már nem kell gondolkodnod sem, tudni fogod mit tégy. És innentől kezdve mantrázhatod magadban, hogy nem félek, erős vagyok...

Illetve a másik, hogy ne keresd kétes alakok szemkontaktusát, maradj ki a balhékból. Akkor kicsi az esélye, hogy lesz valami. (Mondjuk én azon is gondolkodni szoktam, hogy mi történne, ha a mellettem álló idegenbe kötnének bele, támadnák meg. Lehet, hogy megpróbálnám megvédeni.)

2016. júl. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te nem pánikbeteg vagy?
2016. júl. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, mindenféleképp kipróbálom amit irtál.
2016. júl. 5. 20:44
 4/7 A kérdező kommentje:
Válaszom a 2. kommentelőnek: Nem, nem hinném hogy az lennék.
2016. júl. 5. 20:45
 5/7 anonim ***** válasza:
6 hónap box az semmi, majd 6 év után más lesz.
2016. júl. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a rendszeres nemi szerintem javíthatna az ilyen baromságokon.

amúgy meg úgy indulj neki az utcának,hogy ma bunyózni fogsz,fogadd el hogy elkerülhetetlen és úgy állj neki,hogy ha nyersz ha veszítesz te élvezni fogod.

de szerintem azért félsz ennyire mert még sosem ba-szták szét úgy tisztességesen a képed,nem veszítettél még sosem,mert lagymatag edzésre jársz.

ha párszor levertek volna már istenesen,akkor tudnád,hogy nincs abban semmi különös és nem csinálnál belőle ekkora hisztériát.

2016. júl. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*nemi élet
2016. júl. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!