Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lássam magam szebbnek,...

Hogy lássam magam szebbnek, hogy fogadjam el magam?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen megy...

Nem tudom mitől van, de egyszerűen nem bírom magam elfogadni. A külsőmet...mit tehetnék ellene? Az embereknek igyekszem nem mondani, mutatni, ha megdícsérnek megköszönöm, de..nem tudom, kezd zavarni. Valaki? :(


17/L


2016. júl. 5. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a konkrét problémád?
2016. júl. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Minden. Mármint utálok tükörbe nézni. Nem szeretem a testem, a hajam, a bőröm. Állandóan szépitkezek de úgyis a sírás kerülget, és kezdem azt hinni, hogy ez már nem normális...
2016. júl. 5. 23:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Képet mutathatnál, úgy hamarabb rájövünk, mi lehet baj, ha egyátalán van.
2016. júl. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Privátban nekem is küldhetnél egy képet, mert így nehéz okosat mondani. Egyébként valószínűleg semmi baj nincs veled, te teljesen anonim módon szívesen írok véleményt.
2016. júl. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretném megmutatni magam.. csak saját magammal szeretnék egy kicsit megbarátkozni, nincsenek erre valami módszerek? Már próbáltam olyat, hogy nézegettem magam a tükörben és kerestem hogy mim nagyon jó esetleg, valamelyik testrészem szép-e, mit értékelhetnék..igazán semmit nem találtam
2016. júl. 5. 23:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kapsz visszajelzést a környezetedtől? Ért valami negatív hatás, vagy valami, amit beképzelsz magadnak?
2016. júl. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

17 évesen én is utáltam a külsőmet. Nem tudtam elfogadni a kezelhetetlen kócos hajamat, a pattanásaimat, a nagy orromat, a szemüvegemet, a hézagokat a fogaim között stb... :D Aztán idővel elkezdtem javítgatni ezeken a dolgokon, pl kontaktlencse, erősen kifestett szemek, hogy eltereljem a figyelmet a fogaimról és az orromról, hajvasalás, bőrápolás, ilyesmi. Most már jobban nézek ki, és sokan vonzónak is találnak, de szerintem nem ettől függ, hogy valaki el tudja-e fogadni magát. Én 26 évesen arra jöttem rá, hogy az önbizalomhoz sikerélményekre van szükség (a te korodban pl. nyelvvizsga, valamilyen verseny, sport). Ha ez megvan, akkor hidd el, mások számára is sokkal érdekesebb és vonzóbb leszel.

Ha pedig ezek a dolgok nem jönnek olyan könnyen, akkor gondolj arra, hogy több millió nálad rondább ember él ezen a Földön. :D

2016. júl. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!