Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire nehéz az ikrekkel?...

Mennyire nehéz az ikrekkel? Ikres anyukák elmesélnétek a mindennapjaitokat?

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 19:14
 1/1 anonim ***** válasza:
15 hós fiaim vannak, reggel ha szerencsém van fél8 körül kelnek, meg kapják a kakaójukat én addig megiszom a kávém, utána mosogatás,porszivozás felmosás ők addig a kiságyban játstanak aztán felöltözünk és játszunk aztán együtt megreggelizünk felrakom az ebédet közben figyelem őkeg, elég elevenek, délben ebéd aztán alszanak van 2 órám egy kis pihenésre délután uzsi játszás, megyünk boltba sétálni az udvaron motorozunk bejövünk játszás vacsi fürdés kakaó és remélhetőleg 9kor már alszanak, számomra elég nehéz a párom szinte mindennap reggeltől estig dolgozik mindent egyedül kell megoldani segitség nélkül. A maga nehézségeivel de gyönyörű dolog ikres anyukának lenni, néha úgy érzem besokallok olyankor megyünk nagyszüleimhez egy hétre idősek segiteni nem nagyon tudnak de legalább kiszakadok a motonitásból és van kivel beszélgetnem, az egyik 10 hósan a másik 1 évesen indult el, elég sok mindent mondanak, mindenhova felmásznak, mindig kitalálnak vmit, én azt szoktam mondani h 24 órás nonstop szolgálat, de meg hálálják, nagyon aranyosak értelmesek, most egy ideje már be köszöntött a huszti korszak a játékokert folyó harc, az állandó visitás,lökdösödés szóvalnem egy unalmas élet a miénk
2014. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!