Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tört már rátok ok nélkül...

Tört már rátok ok nélkül halálfélelem? Hogyan küzdöttétek le, hogy ne tegye tönkre a mindennapjaitokat?

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 21:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha, gyakori, akkor fordulj orvoshoz vele.
2013. febr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha belegondolok hogy élek, egyből. Utálok élni, de nem karok meghalni. Ha belegondolok, hogy útálok élni, halálfélelem lesz, és úgy döntök, maradok.
2013. febr. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
ez a panikbetegsegnek az elso jele,hogy ne hatalmasodjon el rajtad vagy onmagad lekuzdod,mivel az elejen vagy,vagy ha nem sikerul, orvoshoz kell fordulni surgosen mert ha elhatalmasodik rajtad...azt hidd el nekem ,hogy BORZASZTO!JO EGESZSEGET KIVANOK NEKED!!!
2013. febr. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. febr. 22. 08:48
 5/19 anonim ***** válasza:
Sporttal, elfoglaltsággal, nyugtatóval, vitaminokkal.
2013. febr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

ha házilag:)) nem sikerül megoldani vagy kideriteni ennek az okát-akkor nyugodtan fordulj szakemberhez,nem szégyen ez.

addig ne nyugodj mig nincs megoldás,mindenképpen érdemes ezzel okosan foglalkozni,és megoldani!!

2013. febr. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
100%
Ha gondolod fordulj Istenhez! O tudja pontosan hogy honnan indul a gyokere ennek az egesznek es megoldast fog neked nyujtani, csak hivd Jezus nevet es segiteni fog neked mindenkepp! O az elet, az egyetlen akivel teljes lehet az eletunk, nagyon sok tanusag van ezzel kapcsolatban a neten mind magyarul, mind angolul. Remelem ezzel segitettem :) Nagy oleles, Eszti:)
2013. febr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Segítségül hívok egy személyt,akiről tudom hogy él.Teljes mértékben megvagyok róla győződve.Lásd az előttem szólót.
2013. febr. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Személyes tapasztalat: a barátnőmnek volt hasonló érzése, előbb csak enyhén - jókat röhögtünk rajta - , de egy idő után szép lassan annyira elhatalmasodott rajta, hogy egyszerűen az utcára sem mert kimenni (valami hasonlóról volt is egy remek film).Én kisérgettem mindenhová - végül az ideggondozóba is, ahol mindenféle mérgeket irtak fel neki, amiktől nem javult ugyan, de rosszul lett, ráadásul az egyikre majdnem rászokott.

Végül kinomban egy afféle "természetes gyógymódot" agyaltam (?) ki neki: olyan helyzeteket teremtettem, amelyekben MUSZÁJ volt egyedül cselekednie: előbb a macskaalom szalmiákszeszes kezelésével azt értem el, hogy kiment a házból, hogy kicserélje, aztán megbeszéltem a postással, hogy a levelét ne vigye be, hanem csöngessen, és hivja ki a kapuig, végül aljsa müdon felhivtam, és közöltem, hogy beteg vagyok, nem tudok átmenni, jöjjön el ő. Ez utóbbit különféle indokokkal többször megisméeltem - a kezelés hatására a női személy kb. fél év alatt teljesen rendbe jött.

Azt hiszem, valami hasonló "kezelésre" lenne szükséged Neked is - de semmiképpen ne hanyagold el a dolgot szerintem, mert, ha úrrá lesz rajtad ez a fajta ok nélküli rettegés, teljesen tönkre vágja az egész életedet!!

2013. febr. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Bocs a félreütésért: "aljas módon"-t akartam irni (ki fogom dobni ezt a tasztot!).
2013. febr. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!