Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegek! Ti hogyan...

Pánikbetegek! Ti hogyan élitek meg a mindennapjaitokat? Egy-egy roham közben hogyan próbáljátok magatokat nyugtatni? Esetleg valaki vezet blogot róla? Minden nap szenvedek, és félek a következő rohamtól. úgy érzem, hogy lassan beleőrülök

Figyelt kérdés

2012. dec. 30. 13:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én járok pszichológushoz.Ha rohamom van tudatosítom magamban, hogy csak roham, nem halok meg. Ennyit tudok tenni velük.
2012. dec. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én is járok, de sehogy sem tudom lenyugtatni... belehajszolom magam a hülye gondolatokba :(
2012. dec. 30. 16:50
 3/15 anonim ***** válasza:
Sajnos én is.
2012. dec. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
én rettegek, halálfélelmem van, félek minden betegségtől, h mikor halok meg, szóval szörnyű :( nekem erős depresszió, szorongás is társul ehhez. Nem valami jó így élni h rettegek mindentől, és képtelen vagyok a mosolygásra.
2012. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A gondolatidat kell megváltoztatni! Erős akarattal, elszántan más irányba kell terelned! Sport, futás, fizikai munka segít.
2012. dec. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
4. kommentelő ... teljesen egyetértek ! ugyanebben a cipőben járok ! :(
2012. dec. 30. 20:53
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld átadni magad a rohamnak! Tudom, bután hangzik,de nekem csak ez jött be. Egyszerűen beletörődtem abba, hogy vége, meghalok. De persze túléltem. Egy idő után az agy is elhiszi, hogy ha tényleg komoly baj lenne akkor már nem élnél és nem játszik veled többet. De ez nem biztos, hogy menni fog elsőre, mert nem könnyű. A másik mikor dühös leszel a rohamra, mikor érzed, hogy jön, össze szorítod a fogaidat és minden izmodat és arra gondolsz, hogy nem fog ki rajtad, átveszed az irányítást... Baromira nem egyszerű, én is átéltem a poklok poklát, át tudom érezni miről beszélsz! Kitartást!
2012. dec. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: És mit tegyen egy olyan aki a betegségektől és a haláltól retteg?
2012. dec. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
magyarán: keményen hipochonder, szorongós és depressziós?
2012. dec. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Nekem ilyen hányinger és 120as pulzus jön olyankor elő.. és egyszerűen nem segít semmi csak .. Frontin. persze nem gyógyít csak tünetet enyhít rövid időre... de egyelőre nem tehetek mást. pszichológushoz járok és .. várok az eredményekre.
2012. dec. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!