Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alacsony önbecsülésű fiúk/férf...

Alacsony önbecsülésű fiúk/férfiak, ti képesek vagytok elképzelni, hogy (. )?

Figyelt kérdés

lesz egyszer egy gyönyörű barátnőtök, jól fizető munkátok, szép házatok, stb...?


Ha igen, miért? Ha nem, miért nem?


2016. júl. 7. 17:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha el tudnának ilyet képzelni, akkor nem lenne alacsony az önbecsülésük.

Amíg önbizalomhiányos voltam, addig az ilyenek elérhetetlennek tűntek. Aztán összeszedtem magam, és helyrejött az életem. A gyönyörű barátnő megvan. A jól fizető munka még kérdéses, de hétfőn kezdek egy helyen, ami ha összejön akkor az is meglesz. A szép ház az még messze van, de egyszer az is meglesz.

22/F

2016. júl. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ezeket nem tartom elképzelhetetlennek.

Jól fizető munkát, szerencsével és jó tanulással elérhetek. Igaz, hogy fiatalon gyengébb iskolákba jártam és sok szaktársamnak jobban mennek a dolgok egyetemen, de ha kibírom, akkor sikerül és számomra megfelelő fizetésem lesz.

Szép ház, majd eldől. Ha jól tudok gazdálkodni és spórolni, kihozható. Esetleg a régi család ház felújítható.

Gyönyörű barátnő is megoldható. Ha van pénz, könnyen lehet felszedni gyönyörű barátnőt. Inkább azt nem bírom elképzelni, hogy hosszú távon korrekt és megbízható lányt találok. Több barátnőm is volt, mégis mindnél voltak ezzel gondok.

2016. júl. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem viccelj már, kérdező :D
2016. júl. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A barátnős dolog, azért nem menne, mert "190 centi alatt a férfi nem is férfi." Emiatt vagyok depressziós. A többi kitartás kérdése.
2017. aug. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!