Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mostanában miért lett ilyen...

Mostanában miért lett ilyen sok "furry"? Egyáltalán nem tudom elképzelni: mi jó benne?

Figyelt kérdés

mielőtt bárkit is megbántanék ezzel, nem bántásként kérdezem:D egyszerűen nem tudom megérteni, és egyre több van..

és igazából csak amiatt zavar, hogy a furry dolog előtt tök normális volt szeretni az állatokat, de csak úgy normálisan, meg jónak számított ha valaki imádja az állatokat, de most meg már rögtön jön ez a furry dolog, hogy akkor már tuti az vagy.. őszintén már én is rögtön ezzel "gyanúsítgatok" embereket legfőképp neten, hogy hoppá lehet hogy furry...

tényleg nem bántásból, de kérdem, mi a jó benne???? az megértem hogy valaki szereti az állatokat, konkrétan én is nagyon szeretem őket, mint szerintem sokan mások, de nem úgy hogy beöltözzek nekik, és hogy ilyen "fétis"em legyen o.O vagy az nem tartozik hozzá? igazából én nem tudom mennyire ismeritek ezt a furry dolgot, sztem leginkább ez is ilyen amerikai trend, de javítsatok ki.:D én csak valamilyen szinten meg akarom érteni az ilyen embereket, hátha egy kicsit kevésbé ítélném el ezt a dolgot, hiszen jelenleg semmi értelmét sem látom.(guglizzatok rá lécci ha nem ismerős a furry kifejezés)


2016. márc. 18. 15:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
nekem is van ilyen furfag ismerősöm. Szerintem ez már az enyhe homoszexualitás, ezzel a furry dologgal leplezve.
2016. márc. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

lehet hogy igazad van:D

én mondjuk el se tudnám képzelni hogy még ha hirtelen meleggé válnék is, ehhez forduljak.. elég fura, így látva ilyen hát.. kínos.. mármint egy kicsit már inkább én érzem magam kellemetlenül a helyükben..:/

2016. márc. 18. 15:51
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
Hát amikor látom a képeiket, hogy beöltözve ölelgetik egymást, meg egymás ölében üldögélnek :D .Szörnyű
2016. márc. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 piriiiii ***** válasza:
35%
Mi ez a furry?
2016. márc. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
utolsó lécci direkt írtam hogy google-ön nézzék meg akik nem tudják, mert nem akarom hogy ilyen kérdések legyenek a válaszok 95%a.. de lényegében olyan emberek akik állatjelmezt vesznek, és úgy viselkednek mintha azok lennének, mert ők elvileg "félig ember félig állatok". de ezt nem tudom elmagyarázni.
2016. márc. 18. 16:22
 6/17 anonim ***** válasza:
17%
o.o én még nem találkoztam ezzel a jelenséggel
2016. márc. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
ugye xDD :/
2016. márc. 18. 17:09
 8/17 anonim ***** válasza:
47%
A Zootopia most rátesz egy lapáttal.
2016. márc. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja. A zootopia az fekteti le azalapjait a következő furry generációnak mint ahogy a jurassic park is megalapozta a herpyk követekző generációját. Bár én nem vagyok furry ugyanis én sem értem miért jó nekik a beöltözés viszont az internetes szubkultúrákban járatos vagyok. Am. ezt kutatni kéne, hogy ez hogy alakul ki stb szerintem nagyon érdekes téma. Én omeglen vettem a fáradságot és feltettem azt a jérdést ötszázszor hogy szeretnél e szexuáliskapcsolatot létesíteni egy sárkánnyal a válaszadók 40%-a válaszolt igennel és ha mondjuk ebből levonunk 20%-ot mert lehet hogy a felük viccelt akkor is marad 20% ami nagyon sok ember. Szerintem egyérteműen az internetnek köszönhetően nő a furryk szâma.
2016. ápr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Kukacka :3 válasza:
60%
Nos. Aki Fursuit-ot visel nem feltétlen homoszexuális illetve nem feltétlen ugyanaz a nem fordul elő a ruha alatt. Van egy rendezvény a MondoCon amin ugyanis az emberek kimennek és csak spontán ölelgetnek másokat mert végülis nagyon jól esik (tudom, mert már az 5. Conom lesz) Az pedig hogy itt úgymond becsmérelitek a Furry-kat illetve e fursuitosokat hogy homoszexuálisak... Ez eléggé olyan magyar hozzáállás. Nem tudsz semmi akkor az homoszexualitás.. Körülbelül. És szerintem nem amerikai trend... Az pedig hogy valaki beöltözik az végülis jó, mert TE tervezed meg az állatot és kreativitásodat nyilvánítod meg.. Dolgozol rajta, és vannak emberek (pl én) akik szívesen belebújnának az állatok bőrébe. Nem értem ez miért oly annyira böki a csőrödet.
2016. júl. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!