Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én nézek ki napon teljese...

Csak én nézek ki napon teljesen máshogy, mint árnyékban?

Figyelt kérdés

A tavasszal rengeteget edzettem, hogy egy kisit sportosabban nézzek ki, mert amúgy nem vagyok kövér (170/58), csak igen löttyedt voltam.

Megnéztem bent a szobában meg kint árnyékban, és nagyon tetszett amit látok, voltak kis kockák a hasamon, a combom is egész szépen nézett ki, meg az arcbőröm is. Nagyon pattanásos voltam, de amióta napon voltam meg szoliztam, egy kicsit elmúltak.

Aztán kimentem a napra, ott is megnéztem magam, és döbbenet, amit tapasztaltam.

A combom kétszer akkora volt, tiszta narancsbőr és löttyedék volt az egész, de komolyan, mint aki még soha nem látott edzőtermet, se sportot... A hasam nemhogy nem volt lapos, de olyan háj volt rajta, amit még nem láttam eddig. Nagyon durva volt, alapból is sokkal vastagabbnak néztem ki, mintha az alkatom is teljesen más lenne, olyan volt. Az arbőrömről nem is beszélve... Azt hittem, nem nagyon látszanak már a pattanások, de a lebarnult arcom mintha fehérebb is lett volna, és olyan szinten tele van sebekkel, pattanásokkal meg minden szarral, hogy úgy néz ki, mintha leöntötték volna sósavval és mostanra gyógyult volna be a seb. Elképesztő. Hogy akarok én is strandra menni? Elhányják magukat az emberek, annyira borzalmasan nézek ki... Nem csak a testem, az arcom is.

Majd amikor visszaálltam az árnyékba, teljesen más volt megint. Sokkal vékonyabbnak, filigránabbnak nézek ki.

Most ezzel csak én vagyok így?


2016. júl. 8. 13:26
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, és még 10 centivel alacsonyabbnak, tömzsibbnek is nézek ki.
2016. júl. 8. 13:31
 2/9 anonim ***** válasza:
Ilyen drasztikus különbséget nem tudok elképzelni. Képet esetleg tudsz küldeni?
2016. júl. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Más fényviszonyoknál mindenki másképp néz ki, de nem ennyire, te ezt itt nagyon eltúlzod.
2016. júl. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ennyire durván nem. Én neonfénynél látom az arcomat sokkal öregebbnek, általában illemhelyiségek erős lámpáinál döbbenek le. Az alakomon nem látok nagy különbséget természetes fénynél. Nem tudom mennyire nézegeted magad félhomályban, vagyis mennyire gyenge az a homály, ha túl nagy a kontraszt, persze, hogy csak a lényeget látod meg amit látni akarsz. Szerintem fotóztasd le magad különböző fényviszonyok mellett, hátha reálisabban látod. Ezen kívül tudom ajánlani, hogy ha utcára mész, kend be magad valami olajjal, nagyon ki tudja emelni az alakot, sokkal szebb az ember, ha kicsit fényes. Én bronzolajjal szoktam kenni magam, nem vagyok megelégedve a lábaimmal, de ha beolajozom sokkal szebbnek látom.
2016. júl. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nálam jóformán ugyanez van, mióta szembesültem vele, azóta esküdt ellenségem a napfény :)
2016. júl. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Inessential ***** válasza:

Ilyen drasztikus változás nem hiszem, hogy bekövetkezhet.

Egyszerűen több fény éri a testedet és olyan hibákat is észreveszel, amik árnyékben nem feltűnőek.

De szerintem ezt eltúlzod egy kicsit.

2016. júl. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
170 centigez 58kg gyáá more egyél egy kis nokedlit
2016. júl. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A fényevők is a naptól híznak! Nehogy kimenj!
2016. júl. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pont ma ettem nokedlit lol
2016. júl. 8. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!