Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek Kulcsár...

Mi a véleményetek Kulcsár Edináról?

Figyelt kérdés
2016. júl. 9. 10:25
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

#9 ! Pacsiit🖐 Jól kerdezel!


Lehet nekik is van plasztikajuk... sőt😂😂😃 DE biztos vagyok benne hogy abbol a tobb szaz versenyzobol BIZTOS volt olyan aki " szűz" volt.


Azokkal szembe mocsoksag... ők dolgoztak igazi énükkel "sajat erőből' eljutottak. Azok meg


....😠😠😠😠

2016. júl. 9. 13:02
 12/19 anonim ***** válasza:
De ez most komolyan miért zavar téged? Nem mindegy, hogy kit látsz a Story magazinban, vagy a fókuszban? Az életben nem lesz több közöd ahhoz a nőhöz, meg egyik szépségkirálynőhöz annál, hogy látod a tv-ben, vagy az újságban. Akkormeg minek idegeskedsz rajta?
2016. júl. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

A 2014-es Miss World Hungary versenyen, egyik lányt ismertem. Es miatta,mert ő teljesen "szűz" volt. El vette tőle a legetőseget..😠 Meg a többi lanytól is. Nagyon sajnaltam,mert szomorú volt meg kicsit dühös is. Joģgal. !!!!


De hat ez van...😠😠😡😡

2016. júl. 9. 13:45
 14/19 anonim ***** válasza:
Hát igen szerintem sem jogos hogy plasztikáztatva van..Mellesleg ahogy most megnéztem nem is annyira szép.Nekem inkább fusztráló ..Az arcában van valami zavaró nem az a természetes szépség akire jó ránézni.
2016. júl. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Az jut róla eszembe, hogy egy kezemen sem tudnám összeszámolni, hány hozzá hasonló kinézetű csajt látok az egyetemen. Semmi extra, mondom ezt pasiként. Sosem értettem, hogy ha valakinek ilyen szolizott Pocahontas/kishercegnő arca és magas vékony testalkata van, akkor miért számít egyből gyönyörűnek. Csak azért, mert anno valamelyik nagyokos kitalálta, hogy szépség=magasság, cérna vékony testalkat és babaarc?

Nekem a szép nőről ők jutnak az eszembe:

[link]

[link]

[link]

2016. júl. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Tök mindegy hányszor volt plasztikázva, mert így is ronda. Akkora álla van mint a vasorrú bábnak, akinek a görbe hegyes orra és a görbe hegyes álla összeér.
2016. júl. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#15


Egyik szépségkirálynő sem néz ki így:


[link]


Ha a szépségkirálynőknek baba arcuk van, akkor én megeszem a kalapom.


Ez nem babaarc:


[link]


Ez viszont inkább az:


[link]

2016. júl. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem eleg bekepelt, regen eloadta h megtalalta elete szerelmet aztan Hopp vege lett es most egy uj csavo(aki raadasul valoszinuleg meleg) az elete szerelme.nekem mindig visszadzamolom ha valaki ennyire a kepunkbe akarja tolni a boldogsagat(meg szokott nekem jelenni a facebookon mert ismeroseim lajkoljak). Nem irigylem en nem vagyok szeosegkiralyno de ferfi a parom es nem az az eletem h dicsekszem :D
2016. júl. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Egy tucat=tizenkettő. Nekem különösképpen nem tetszik.
2016. júl. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!