Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok Edináról és...

Mit gondoltok Edináról és Laciról?

Figyelt kérdés

Aki nem tudná Való világról beszélek, és aki nem tud értelmeset mondani az inkább menjen tovább.

Na szóval, én még az elején utáltam Lacit, mert az a tipikus beképzelt huszonpáréves fiucska, Edina pedig amúgy is szimpatikus volt. Legjobban attól félek, hogy mikor kimennek, Laci egyszerűen elfelejti, pedig itt még bent látszik rajtuk, hogy ez tényleg szerelem, nem csak amolyan egyéjszaka, vagy egybulis alkalom. Lacinak nagyon tetszik ez az arca, amit ugymond Edina alakított át. Mi a véleményed, róluk, a kapcsolatról?



2014. dec. 13. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
tőtöttkáposzta
2014. dec. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
azt én is szeretem nagyon
2014. dec. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én nem eszek húst
2014. dec. 13. 20:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Edina: szegény annyira butácska, hogy az már bűn

Laci: ez a srác annyira irritálóan beképzelt, csak azt nem tudom, mire, ráadásul-ahogy Maci is megmondta-kisebbségi komplexusa van

Szerintem egyáltalán nem illenek össze!

2014. dec. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi
2014. dec. 15. 19:29
 6/7 anonim válasza:
legjobbak!! :) Laci nem is kivánhatna jobb lányt maga mellé! IMÁDNIVALÓAK HAJRÁ EDINAA
2015. jan. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Edinat elvakitja a szerelem, Laci meg csak kihaszmalja szegeny csajt ..
2015. jan. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!