Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Kulcsár Edina megváltozott az...

Kulcsár Edina megváltozott az új pasija hatására?

Figyelt kérdés
Idáig nagyon szerettem Edinát, a példaképemnek tartottam, de mióta új pasijavan szerintem nagyon megváltozott. Az interjúkban meg a képeken, amiket Edina rakott ki, nekem az az Andris hihetetlenül nagyképűnek és unszimpatikusnak tűnik nekem, és szerintem Edina is így viselkedik mostanság. Az interjúkban, meg mindenhol nekem úgy tűnik a Edina jobban szereti a pasit, mint fordítva. De lehet csak én látom így. És nem, nem vagyok irigy, a legjobbakat kívánom nekik és remélem csak én látom rosszul ezt a dogot. Csak az érdekelne, hogy valaki észrevette e ezt a változást ...

2016. ápr. 7. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Nem az új pasi hatására változott meg, hanem a szépségkirálynő választás után.

Jó volt neki a korábbi pasija, amikor még egy senki volt, eltartotta, szponzorálta, stb. Amikor már jöttek a felkérések, lett munkája a tv-ben, akkor rögtön szétmentek. Vajon miért?

De persze kellett neki egy új pasi, hogy legyen kivel villogni. Nem lennék benne olyan biztos, hogy annyira szereti.

2016. ápr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem nem az miatt ment szét a volt pasijával. 5 évig alkottak egy párt. 5 év alatt gyakran megunják egymást az emberek, vagy változnak a nézeteik is ....
2016. ápr. 7. 11:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem mintha bármi közöm is lenne hozzá, meg igazából az ilyen celebecskék élete rohadtul nem érdekel, de Edina szimpatikus nekem nagyon, és követem is őt egyedül. Viszont ez a mostani új pasija, uhhh..... iszonyatosan ellenszenves nekem. Úgy tűnik nekem, mintha ennek a gyereknek rohadt nagy arca lenne, és beképzelt, holott le sül róla, hogy nagyon nincs mögöttes tartalom, csak egy ilyen macsó álcát vett fel.... rohadt ellenszenves nekem a gyerek
2016. máj. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!