Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől van ez? Tehetek valamit...

Mitől van ez? Tehetek valamit ellene?

Figyelt kérdés
Egyszer csak rám jön az, hogy gyűlölök mindenkit, még a szeretteimet is. Aztán rájuk nézek és hatalmas bűntudat tölt el és legszívesebben elsírnám magam, még akkor sem szűnik meg ez a düh irántuk. Mitől van ez, hiszen nagyon szeretem őket.

2016. júl. 11. 12:56
 1/9 A kérdező kommentje:
Pedig 23 éves vagyok, tehát nem tini, akinek tombolnak a hormonjai.
2016. júl. 11. 13:04
 2/9 anonim ***** válasza:
Van-e valami kiváltó oka ennek, vagy teljesen váratlanul tör rád? Mióta érzed? Ha akarod üzenetben is elmondhatod.
2016. júl. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak úgy jön. Régóta, nem tudom pontosan mióta, de nagyon zavar.
2016. júl. 11. 13:13
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy valami régi gyerekkori trauma volt stb, amit akár részben vagy teljesen el is felejtettél, ilyesmi?


Persze más is kiválthatja, de simán lehet hogy lelki eredetű a dolog.

2016. júl. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok. Pedig jó lenne ha megpróbálnál visszalépni egy kicsit az időben, hónapok vagy évek óta? Vagy próbálj meg emlékezni arra az időre, amikor még nem volt így. Mindenképpen van egy pont/ időszak, ahol ez elindult. Akkoriban mivel foglalkoztál? Kikkel ismerkedtél meg? Lettek-e új szokásaid, fontosabb tárgyaid? Esetleg nem kerültél-e kapcsolatba okkult dolgokkal? A gyűlöleten kívül más jel nincs? Pl. félelem ilyesmi.
2016. júl. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem évek óta tart. Amennyire emlékszem már gyerekkoromban is sokszor dühös voltam mindenkire, dehát a gyerekek sokszor dühösek a felnőttekre. Nem emlékszem olyan időszakra, mikor ez nem volt.
2016. júl. 12. 16:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Értem, így más a dolog. A gyerekek azok gyerekek, az érzelmeik vezetik őket, de felnőttkorra ez változni szokott. Így inkább lehetett valaki az őseid között aki ilyen természetű volt, vagy nagyon pici korodban válthatta ki valami, ahogy én látom. Ebben az esetben csak egy dolgot tudok mondani, kérd Istent, hogy szabadítson meg tőle. Nem kell ebben az állapotban maradnod, mert nagyon megterhelő ez az érzelmi hullámzás, és a szeretet- gyűlölet együttes érzelme benned. Főleg a jövőre nézve jó lenne ha a jövendőbeli családodat ez már nem érintené. Ha bármiben tudok segíteni írj rám!
2016. júl. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. 2 éves koromban elkerültem otthonról, a szüleimtől meg a testvéreimtől. Utána a Nagyszüleim neveltek. Ez lehet kiváltó ok?
2016. júl. 12. 20:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg is találtad az okod szerintem. Kicsi voltál és biztosan nagyon nehezen tudtad ezt elviselni, az elején kitaszítottnak érezhetted magad, vagy ilyesmi. Pedig a nagyszüleid biztosan nagyon szerettek, és jól gondoskodtak rólad, bizonyára a szüleid sem tudták másképp megoldani a dolgot. Csak addig a családoddal voltál és egy ilyen hirtelen váltás megviselt. Szerintem mondd ki hangosan, hogy megbocsátasz ezért és elengeded ezt a dolgot nekik. Meg ami akkor még eszedbe jut majd, mondd ki hangosan. Máris megtetted az első lépést, hogy ez elmúljon.
2016. júl. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!