Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetek ellene, feljelenth...

Mit tehetek ellene, feljelenthetem?

Figyelt kérdés
Tegnap összetalálkoztam az utcán egy bolond öregasszonnyal már másnak is volt vele gondja, hogy kiabált nekik az utcán sőt valakire követ is dobott de még sincs intézetben tegnap jöttem vele szemben az utcán és egyszer csak azt ordította nekem te büdös szajha ki nem állhatlak miattad hagyott el a férjem stb. Mit tehetek ellene feljelenthetem? Ő a környék réme.

2014. jún. 18. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha van flepnije, semmit nem tehetsz. Ma az ilyen emberek is köztünk élnek. bezárták a diliházakat.
2014. jún. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
semmit se lehet csinálni ! Elkel viselni hogy az emberel ugybeszéljenek mint a kutyával. A rendörség abban az esetben lép komolyan ha büncselekmény történik.
2014. júl. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
87%
igen méghozzá szaknyelven Becsületsértésnek hívják az ilyet
2014. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

"összetalálkoztam az utcán egy bolond öregasszonnyal"


Aki egy bolondot feljelent, az maga is eléggé bolond!!

Akkor most ki is a bolondabb kettőtök közül??!

2014. aug. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ordibálj vissza neki! Ha ő ordibálhat, akkor te is. Szabad országban élünk, egyenjogúság van. :)
2014. szept. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne szólj neki hagy a csúdába rá.
2014. szept. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!