Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az embereket érdeklik a...

Az embereket érdeklik a reakció videók?

Figyelt kérdés

Ezek a videók arról szólnak, hogy random emberek videókat néznek és ezt felveszik, majd feltöltik youtubera.

Arról vettem észre, hogy ha keresek egy videót, pl cyanide & happiness - la comédie, akkor ott van az első oldalon reaction video, ha a dragonzball pp-t akarom megnézni akkor is ott virít egy csajnak a feje, ahogy nézi a kisfilmet...

Most úgy őszintén? Ez miért jó azoknak akik ezt nézik?



2016. júl. 12. 08:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme. Rengeteg vitám volt már youtubeon a reakció videók létszükségletével kapcsolatban, de a 9-14 éves gyerekekkel nem tudsz vitázni. Ők mindent megesznek..
2016. júl. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudom. Szerintem semmi értelme! Engem rohadtul idegesítenek az ilyen Dezső Bencés..stb reakciós szarok. Azt sem értem ,hogy az ilyenekre miért van akkora nagy kereslet. Ilyet bárki tud csinálni ,bárki tud fikázni! De ha ezek a nagy "megmondom" emberek ,akik ezeket a reakció videókat kell csinálni akkor "meg mondják a tutit". De ha ők valamit csinálnak nem tűrik a kritikát ,már ha csinálni...


Számomra qwa irritálóak az ilyenek. -_-

2016. júl. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem érdeklik.
2016. júl. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sok a birka, aki bármit megnéz, amit elé raknak.

Ahelyett, hogy ők tennék, azt nézik, ahogy más

- filmet néz

- szexel

- játszik

- eszik

- gondolkodik

2016. júl. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De jó, hogy már lassan ott tartunk, hogy fel sem kell kelnem az ágyból, mert ingyen megnézhetem a youtubon, ahogyan más megcsinálja helyettem a dolgokat.
2016. júl. 12. 10:03
 6/7 Inessential ***** válasza:

Nem értem, hogy ez hogy idegesíthet valakit.

Ha nem akarod, akkor ne nézd meg azokat a videókat, felőlem jelentheted is, de igazából úgysem tudsz semmit csinálni.

Ez a kérdés is felesleges, mert egyértelmű, hogy vannak, akiket érdekel.

2016. júl. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jaj, utálom bevallani, hogy néha én nézek ilyen videókat.. Én azért nézem mert olyan, mintha lenne társaságom, elmondja róla a véleményét,(jobb esetekben) láthatom az arcát, mire hogy reagál stb..

Az ilyenek persze nincsenek whitelistelve Adblockról, tehát hogyha esetleg youtube partnerek, akkor tőlem egy pennyt se kapnak, nehogy már egy reakcióért kapjon pénzt.

2016. júl. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!