Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti erről mit gondoltok?

Ti erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Én nem értem a nőket... Tisztelem és szeretem őket, mondjuk meleg vagyok, de emberi mivoltuknál fogva velem pontosan egyenlőek.

Nemrég egy csoporttal mentem, és bőrig áztunk. Külföldön. Annyira, hogy először a hölgyek, utána mi, férfiak a buszon kellett, hogy átöltözzünk.

Az első, ami kihúzta a gyufát, hogy a lányok több, mint egy órát tököltek a buszon, SMINKELTEK, aztán egyszerre letódult a tömeg, hogy pisilniük kell, nem is szóltak, hogy végeztek. Mi meg ázzunk bőrig, senkit nem érdekel.

Utána felmentünk mi, voltunk kb. másfélszer annyian, ez tartott egy bő 10 percig. Mikor ők öltöztek, legalább 10 méterre elmentünk, hogy ne érezzék magukat kínosa, ők az ajtónál tolongtak, és siettettek minket, egy-kettő még fel is jött, mert szomjas, éhes. Hogy lehet ilyet???

Ha mi megadjuk ezt a tiszteletet nekik, és szó nélkül tűrjük, hogy míg SMINKELNEK, ázunk a szakadó esőben, akkor nem elvárható lenne, hogy legalább hagyjanak nyugodtan átöltözni?


2016. júl. 12. 10:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyébként az udvariatlanságot szóvá is tettem a buszon (idegenvezető), pontosan így, erre a válasz az volt, hogy soviniszta disznó vagyok. Pedig pont hogy nem. Egyenlőnek tartom a nemeket, éppen ezért, ami nem biológiai szükséglet, és nem ahhoz kell, hogy ne legyen semmi bajuk, azt r.hadtul nem más kárára kellene csinálniuk.
2016. júl. 12. 10:36
 2/7 A kérdező kommentje:

Azt pedig pláne soha nem fogom érteni, hogyha egy nőnek/nők egy csoportjának kinyilatkoztatja egy férfi/férfiak egy csoportja, hogy udvariatlan(ok) volt(ak), miért kell ezzel védekezni?

Miért sovinizmus udvariatlannak nevezni egy nőt?

Soha nem fogok külön tiszteletben részesíteni egy embert sem. Nőket nem hagyok emelgetni, mert egészségtelen számukra, az illemszabályoknak megfelelően járok el velük szemben. Az őszinteség pedig az alapvető tisztelet és nem a sovinizmus jele.

2016. júl. 12. 10:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Féltek a medvéktől
2016. júl. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Wooow..

Ne általánosíts kérlek.

Én nem lettem volna ennyire magamban megbeszélő mint ti.

Undorító...

2016. júl. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, elnézést kérek, alap nélküli általánosítás volt.

Akkor pontosítok: Az adott szituációban nem értettem a csoport hölgytagjainak a tevékenységeit. Mert ezek szerint ott fontosabb volt számukra, hogy jól nézzenek ki, mint az, hogy 20 ember odakint készül épp tüdőgyulladást kapni.

4-en egyébként kórházba is kerültek, mint utólag megtudtam.

2016. júl. 12. 11:39
 6/7 A kérdező kommentje:
2 hölgy és 2 férfi.
2016. júl. 12. 11:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nő létemre nem vagyok ilyen pitsa,én tekintettel vagyok másokra is. Nem vagy soviniszta,nem kell szégyellned a véleményedet. Az utazási irodának a hivatalos oldalára odabiggyesztesz egy szépen megfogalmazott negatív értékelést. Máskor nem utazol velük.
2016. júl. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!