Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért furcsa, ha valakinél...

Miért furcsa, ha valakinél van öngyújtó?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, 16 éves.

Szilveszterkor vettem 2-3 öngyújtót, hogy a buliban majd a tűzijátékot legyen mivel begyújtanunk.

Azóta azokat az öngyújtókat még mindig magamnál hordom, ha megyek az éjszakába. Általában mindig hasznos, mert ha nincs cigis közöttünk, akkor soha, senkinél nincs más tűzforrás.

Mivel én sem cigizem, de van nálam öngyújtó, ezért mikor előkapom, mindig rögtön kapok pár kérdést az ott lévő ismerősöktől, hogy 'te cigizel?'. A válaszom ugye mindig 'nem' szokott lenni, de aztán kapom a rákontrázást, hogy 'akkor minek van nálad öngyújtó?'.

Mi a rákért ne lehetne nálam öngyújtó, attól függetlenül, hogy cigizek-e vagy sem!?


2016. júl. 12. 12:15
 1/6 Üres tükör ***** válasza:
XD
2016. júl. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Inessential ***** válasza:
90%

"Mi a rákért ne lehetne nálam öngyújtó, attól függetlenül, hogy cigizek-e vagy sem!?"


Ez jó kérdés :D

2016. júl. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez olyan dolog, hogy az emberek nagy része nem hord magánál olyasmiket amire semmi szüksége.
2016. júl. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Épp ez az, tűzre is sokszor lehet szükség, és akkor jó h van. :)

Meg a másik amit bírok, pl szigszalag, ki tudja mikor lehet rá szükséges az embernek :D

2016. júl. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez olyan, hogy nekem van a pénztárcámban egy régi sebtapasz (persze felbontatlan), de egyetlen egy tapasz. Akárhányszor ürítettem a pénztárcámat, sosem vettem ki belőle. Úgy vagyok vele: egyszer szükség lehet rá.
2016. júl. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A válaszod inkább az legyen, hogy piromán vagy. Ha még egyszer megkérdezik, azt is taglalhatod, hogy embereken is szoktál gyakorolni :)
2016. júl. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!