Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok/nők miért elfogadóbba...

A lányok/nők miért elfogadóbbak a melegekkel?

Figyelt kérdés

Ez egyértelműen látszik. Aráynaiban a nők sokkal empatikusabbak, megértőbbek a melegekkel szemben, de a leszbikusokat sem bántáj, úgy mint a hetero férfiak a meleg férfiakat, sőt. Ez simán a férfi-nő közti különbségekből fakad? Hogy a nők eredendően empatikusabbak, "anyáskodóbbak"?


Sőt, egyes lányok még kedvelik is a meleg pasikat, sok homoszexuális férfinak vannak nő barátaik.


A férfiak meg sokkal nagyobb számban fujjolnak, homofóbok, vagy aki közömbös, az sem barátkozik azért melegekkel.


Ez társadalmilag alakult így ki, vagy inkább simán ösztönös dolog? Vagy is-is?



2016. júl. 12. 13:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
5%
A nőkenk mindig olyan férfi kell, akit nem kaphatnak meg. A melegeket nem kaphatják meg. Ha mégis megkapják, az nagyban növeli az egójukat.
2016. júl. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
17%

Biologia, altalaban a nostenyek elfogadobbak egymassal szemben, a himek pedig rivalizalnak. Egy not nem "undorit" annyira egy no-no kapcsolat (sok egeszseges orientacioju no is fantazial rola neha), mint egy ferfit egy ferfi-ferfi.


Plusz egy no alapjaban veve gyengedebben, lagyabban szokta kifejezni a nemtetszeset mint egy ferfi.

2016. júl. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
61%

Engem nem fogadnak el, mert nem vagyok vonzó.

Szóval ők is a vonzó melegeket fogadják el, nézz be öltözködés rovatba, ahol fiú csajos holmit akar hordani miket irkálnak, főleg csajok.

2016. júl. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%

Olvastam erről: azért, mert a nőknél nincs összefüggés a nőiesség és a homoszexualitás közt. Nem a kinézetről van szó, hanem hogy a férfiak közt aki meleg, az nem férfias. Nem férfias dolog egy másik férfiba szerelmesnek lenni (szerintük).


Viszont a nőknél nincs a nőiesség ahhoz kötve, hogy kit szeretsz. Nem mondják, hogy "te nem vagy elég nő, mert a Katát szereted".


Persze főleg manapság már egyre több a normális, elfogadó férfi.

2016. júl. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%

"altalaban a nostenyek elfogadobbak egymassal szemben, a himek pedig rivalizalnak."

Ugye te sem jártál még lányöltözőben, vagy nem dolgoztál sok nő között? Mást sem csinálnak, mint teszik az agyukat, versengenek, kis kedveskedőnek tűnő, de valójában epés megjegyzéseket tesznek... a nők ugyan nem fogadják el egymást, folyamat a többieket lesik és hadonlítgatnak, kategorizálnak. Szerintem pont azért fogadják el a melegeket, mert sem nem vetélytárs, sem nem elérendő préda nekik, így semleges, tehát barátságosak velük.

2016. júl. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Utolsónál a pont, ezt akartam írni én is, csak megelőzött. :D
2016. júl. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
47%

"Ez egyértelműen látszik. Aráynaiban a nők sokkal empatikusabbak, megértőbbek a melegekkel szemben, de a leszbikusokat sem bántáj, úgy mint a hetero férfiak a meleg férfiakat, sőt."


Ennek EGYETLEN EGY oka van. mégpedig az, hogy: nők.

Ez az oka. Egy nő sokkal elfogadóbb. Hiszen ők nevelik a gyerekeket, ők szülik meg. Egyszerűen így fejlődtek ki. Ez a normális. Egy nő amúgy is legyen kedves és elfogadó. Amúgy is milyen nagy elvárásokat támasztanak a férfiak felé, akkor már legyenek kedvesek, érted... De legalábbis azokkal, akik alapból kedvesek és rendesek úgy mindenkivel.


"Sőt, egyes lányok még kedvelik is a meleg pasikat, sok homoszexuális férfinak vannak nő barátaik."


Igen. Könnyebben megértik egymást. Egy homoszexuális pasi nem a kocsmában káromkodik és b*@*zmegol a haverjaival, éppen ezért egy nőnek vonzóbb ez a tulajdonsága.


"A férfiak meg sokkal nagyobb számban fujjolnak, homofóbok, vagy aki közömbös, az sem barátkozik azért melegekkel."


Így van. És ennek az az oka, hogy: idióták.

Bizony, bizony. Ugyanis ennek semmi köze a férfiassághoz. Mások egymást hánytatják a bulikon, meg egymás után koton nélkül kúrják meg a csajokat, de attól irtóznak, hogy egy meleg mellé leüljenek. Szégyen, és iszonyat gáz. Ez szimplán idiotizmus. Egyszerűen ilyenek, bele sem gondolnak, hogy a meleg is tök ugyan olyan, mint ők. Ja nem, náluk azért különb. Nem csinál olyan gáz dolgokat, mint a legtöbb kocsmázós keményfiú. Aki az agresszív viselkedése és más ártatlan emberek b*@*szatása ellenére elvárják, hogy egyből beléjük szeressen a nő. Soha nem fogok olyan emberbe beleszeretni, akiről tudom, hogy gonoszkodik másokkal. Nekem ilyen barátra, férje, élettársra nincs szükségem. Inkább legyen a férjem meleg, mint olyan, akitől rettegni kell, hogy megver.

2016. júl. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Utolsó: pont olyan negatívan beszélsz a hetero férfiakról, ahogy mások a melegekről.


Általánosítasz, és úgy állítod be, hogy a legtöbb férfi bunkó, iszákos, verekedős alak.

2016. júl. 12. 14:08
 9/19 anonim ***** válasza:
59%
Mert így van! Szemetek egymással, és egyfolytában kötekednek. Bunkó agresszív stílusuk van, és az még jobban felháborít, hogy a nőknek csak megjátszák magukat. Megjátszák a kedvességet, vagy ha kedvesek is, akkor is csak érdekből. Mással ugyan olyan szemetek, akár ok nélkül is, ha csak valakinek nem tetszik az arca.
2016. júl. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Megint egy férigyűlölő.. Ezt nem te írtad ki véletlenül? :D

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok_..

2016. júl. 12. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!