Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért gondolják sokan azt...

Miért gondolják sokan azt hogy a lányok szívesen barátkoznak melegekkel?

Figyelt kérdés
2016. febr. 15. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Èn szívesen barátkozom meleg férfiakkal.

19/l

2016. febr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert azt hiszik,hogy talán igazi majdnem lány barátjuk lehet..,mert talán nem olyan bunkóak,mert talán kedvesebbek,mert talán meg van bennük az a tipikus "tanáccsal bombázó" tulajdonság és ez a lányoknak szükséges.

Merthát ugye a lányok mindenre nyitottak.

Vagy mert talán elterjedt ezzel kapcsolatban pár könyv...

Megoszlik a vélemény.

2016. febr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Meleg vagyok, és azt kell mondjam tényleg sok lány szeretne meleg barátot, velem is többen próbáltak azért barátkozni, mert meleg vagyok. Ezeknek a "barátságoknak" a 90%-ból nem lett semmi.
2016. febr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hülye amcsi sorozatok miatt, normális emberek nem azért barátkoznak valakivel, mert egy adott szexuális preferenciája van, hanem mert kedvelik az illetőt. [link]
2016. febr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
mert az talán nem akarja őket titkon megdugni?
2016. febr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szerintem ez arra is visszavezethető, amikor egy srácra azt mondják, hogy meleg azért, mert szinte csak lány barátai vannak.


szóval ebből az egészből az biztosan igaz, hogy a legtöbb lány sokkal szívesebben barátkozik fiúkkal, pont azért, amit más is írt, egyszerűen sokszor jobban meg tudnak beszélni olyan dolgokat, amiket egy barátnővel nem biztos.

2016. febr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

fenti link újra: https://www.youtube.com/watch?v=G5pvUaMgfC8

a fenti csak androidon működik

2016. febr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem melegként van néhány lány barátom.

Azért szeretnek, mert a kapcsolataikat férfi szemszögből tudom nézni, viszont abban is tanácsot tudok adni, hogyan elégítsék ki orálisan a párjukat, úgy hogy a szexuális kapcsolatuk fejlődjön.

Na meg azért is szeretnek, mert tudok titkot tartani, és megfontolt, logikus, és értelmes tanácsokat adok nekik ha kérik.

2016. febr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8, ez szép és jó, de nem azért van, mert meleg vagy, hanem mert ilyen ember vagy ;)
2016. febr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!