Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy viselitek ezt a nagy...

Ti hogy viselitek ezt a nagy meleget?

Figyelt kérdés
Én falusi vagyok itt igaz hogy éjszaka jobb a helyzet de a panelban tényleg nagyon meleg van?

2016. júl. 12. 20:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Már három éve nem kaptam havat, de ez a qrva nap mindig süt a pitsájukat süttetőknek.
2016. júl. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Az a jó:P
2016. júl. 12. 21:42
 13/21 A kérdező kommentje:
Igen a hó és az erős fagy az kéne nagyon télen
2016. júl. 12. 21:43
 14/21 anonim ***** válasza:
43%

Télen fázol. Mit csinálsz? Eszel valami meleget, sütő, mikró, megcsinálja. Iszol egy meleg teát, kávét. Beülsz egy kád forró vízbe. Felöltözöl.


Nyáron meleg van. Mit csinálsz? VÁRSZ. Mert a csapból húgymeleg víz jön, de nincs a mikrónak ellentettje, nincs itthon folyékony nitrogén, hogy lehűtsem, csak várok. Hideg teát, kávét is csinálhatok, ha várok pár órát. A bőrömet már nem tudom letépni, pedig megtenném. Lábat muszáj borotválni, amitől szanaszét vérzik, mert kiszárad, bekenni nem tudom, mert mindenhonnan leizzadok mindent. A szúnyogháló ellenére bejön a sok bogár, szél nincs, így rovarirtó szagban kell fuldokolni. A szomszéd cigijére hajnali háromkor felriadok, olyan büdös, hogy azt hiszem, ég a lakás. AC nincs, a ventilátor megy, ami a legalacsonyabb fokozaton is kiszárítja a becsukott szememet alvás közben(!), hogy arra kelek, hogy nyikorog, ha pislogok. Felesleges ilyenkor élni.

2016. júl. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szerinted? Családi ház, emelet, konkrétan tetőtéri szoba. Van vagy 30 fok még most is. Megy a ventillátor, és ittam ma már jegeskávét meg hidegvizet is ezerrel, de nekem ez sok, hogy az a nádvágós qrva Sándor, József, Benedek, zsákban hozták a meleget, de elvileg holnap viszik is el. :D
2016. júl. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én élvezem, tehát :D
2016. júl. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Rosszul. Főleg most terhesen. Bár amúgy sem bírom jól a meleget. Sokkal nehezebb védekezni ellene, mint a hideg ellen.
2016. júl. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Utolsó sajnállak de ma már jön a hideg állitólag
2016. júl. 13. 08:50
 19/21 anonim ***** válasza:
Lefogyva..
2016. júl. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Én meg fóliában dolgozom. Nekem megvan szokva
2016. júl. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!