Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy viselitek ezt a meleget?...

Hogy viselitek ezt a meleget? Kánikula van.

Figyelt kérdés

Szépen belecsapott a június a hőségbe. Ki hogyan viseli. Milyen tippeket tudtok adni, hogy kibírjam a nyarat?

19 hkm


2015. jún. 7. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Vegyél légkondit, ventillátort, ülj be egy pincébe, barlangba stb. Szerinted, mégis mi fenét lehet erre mondani, mint a bevált dolgokat? Csinálj hideget vagy menj oda ahol hideg van.
2015. jún. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%

Én nem viselem.rosszabbul, mint nem terhesen. Klíma, gyakoribb zuhanyzás, sok hideg üdítő. Játszótér este és korán, délben nem ülünk kint. Még csak 19 hetes vagy, az igazán nehéz részén már nem lesz kánikula.


29 hetes kismama

2015. jún. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem meg pont az a bajom, hogy sok helyen még hideg van. Így nehéz öltözködni is.

Munkahelyem egy régi épületben van, nagyon vastagok a falak. Hideg van bent. Mindig plusz ruhákat kell magammal vinni. És állandóan felöltözni/levetkőzni. Kint nekem pont jó lenne. De hát nem lehetek mindig kint.

2015. jún. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én 2 éve voltam így, szeptember végén született a fiam...és amíg dolgoztam (35. hétig) a klímás irodában, addig semmi gondom nem volt. :) Erre nincs praktika, és pont a vége volt a legrosszabb mikor sűrűbben kellett dokihoz járni, bkv-zni stb. Kitartás! Nem könnyű!
2015. jún. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Oo nrked még jó... nrm kell sűrűn orvoshoz menni. Én már a végén vagyok, sűrűn menni kell és persze 10-13ig vannak az időpontok úgyh a legnagyobb melegben kell menni, ráadásul a 16 hónaposom is vinni kell úgyh még jobb.

Nem tudom milyen praktikát vársz erre ... menj hideg helyre... zuhanyozz ha már nagyon meleged van... sok fagyi :)

2015. jún. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez még nekem nem kánikula. Lesz rosszabb is.

Most 24 hetes vagyok, valószínűleg később fogok szenvedni a meleg miatt, de egyelőre még mindig jobban viselem mint a többi emberke aki nem terhes, én tényleg bírom.

2015. jún. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36 hetes vagyok, másik két gyerekkel pluszban menni kell ide oda amoda, főzni rájuk, mosni, vasalni. Ez van. Nem kell tragikusan venni, pedig nekem sem esik jól délben autóba ülni, amibven légkondi sincs. A dokimhoz 50 km-re kell menni. Mire te ideérsz, hogy tényleg nehéz, már lehet fűtés időszak lesz.
2015. jún. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31 hetes vagyok, dolgozom még, a klímás irodában semmi gondom nincs, dolgozni is tervezek a 36. hétig. Utána valahogy itthon csak túlélek még egy hónapot, mászkálni ott már nem tervezek. Nem esik jól nekem sem a meleg.
2015. jún. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én megértelek,kérdező.

Én is a 19.hétben vagyok,és ez borzalmas.

Bár én nem terhesen is utálom ha 22-25 foknál melegebb van,egyszerűen nem bírom.

Ventilátor, légkondis helyek,strand és nem jéghideg üdítő,mert attól mégjobban izzadsz.

2015. jún. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kismamik, ki mennyit iszik?

Nekem tegnap két üveg 2 literes mentes víz volt a termés, meglepődtem mikor este Rájöttem, hogy elfogyott. A sok víz nagyon nagyon fontos. 4 litert azért közel se szoktam inni én sem.

6-os voltam.

2015. jún. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!