Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 07. 04. -ére kiírt kis mamik...

07. 04. -ére kiírt kis mamik akiknél még nem akar kijönni a baba hogy viselitek ezt a meleget?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ma-holnapra vagyok kiírva :) de nagyon szenvedek! A lakásban kellemes az idő, de el is vagyok keseredve egy kicsit! A doki tegnap megvizsgált, és azt mondta nagyon fenn van még a kislány, és szerinte a héten nem lesz baba! Semmi nem kényelmes már, ez szenvedés :) Te hogy viseled?
2012. júl. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

még 10 napunk van, de nem bírom már ezt az időt.

este alig tudok aludni, és ha sikerül ,arra ébredek, hogy folyik rajtam a víz.

ma egy kis eső és lehűlés , remélem meghozza az eredményt.

2012. júl. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
4.-e óta minden nap NST-re járok de még csak a jóslóimat sem mutatja.Ma is voltunk meg is vizsgált de a nyákdugómon kívül még semmi nem akar kifelé jönni:( egy ujjnyira vagyok nyitva,be akart fektetni de mondtam neki kizárt dolog hogy a klímás szobából a kórházba csábítson.Ha keddig nem akar a kis csaj magától kijönni este felvesznek az osztályra és szerdán beindítja.Már alig várom.Meleg van meg már sehogy nem jó ülni sem feküdni sem éjjel csak forgolódok meg pisilni járok :) kitartást nekünk már lassan vége :)
2012. júl. 7. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!