Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban egy igénytelen sóher...

Valóban egy igénytelen sóher lennék?

Figyelt kérdés

Most megyek továbbtanulni. Lázasan számolgatom a költségeimet,és úgy néz ki,hogy még így,diákként is tudnék félretenni havi 25-30 ezret. Ennek az az ára,hogy az étkezést a minimálisra szorítom. Azaz kenyeret,zsömlét ennék minden nap, sok zöldséggel,gyümölcsel,vajjal,lekvárral,meg sajtkéremekkel,stb. Mivel eddigi 20 évem alatt itthon hús volt mindíg hússal,ezért annyira herótom van tőle,hogy kb kéthetente tervezek majd összedobni valami húsos kaját,azt csókolom. Tésztás se annyira vagyok,de a friss kenyeret,és zsömlét imádom. A vitaminbevitel meglenne,mivel a kenyér,zsömle mellé bőséges zöldség,gyümölcsválasztékot válogatok majd össze,arról nem is beszélve,hogy ezeknek a kajáknak is ezer féle elkészítési lehetősége van. Ismerőseim szerint viszont nem vagyok normális,és szerintük igénytelen sóher vagyok,aki az egészségén spórol. Meleg ételre sincs naponta szüksége a szervezetnek,ez egy tévhit,hogy igen,de őnekik beszélhettem. Nem megerősítést várok,hogy nekem van igazam,de miért gond az,ha valaki spórol a kaján ? Nem iszom kólát,üdítőket,stb,így nem menne el ilyen kiadásokra kb semennyi. Arról nem is beszélve,hogy mindenki spórol valamin...


20/f


2016. júl. 13. 21:43
 1/8 Üres tükör ***** válasza:
100%

Ha a szukseges tapanyag es vitaminbevitel megvan akkor igazabol mindegy. Az elelmiszer a legdragabb amugy.


Ez nem soher dolog a reszedrol. Ezt a dontest hoztad, hogy ezen sporolsz. Ezen lehwt vitatkozni de felesleges.

2016. júl. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

értelmesen is lehetne spórolni a kaján, hogy ne épüljenek le az izmaid és a csontrendszered


http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__sutes-fozes__79..

11. válasz

2016. júl. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Ügyes gondolat! Nem vagy sóher. Néha azért engedj meg magadnak egy kis nasit.
2016. júl. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem ha okosan van összepakolva a kaja és valóban nincsen igényed arra, hogy husikat egyél akkor miért lennél igénytelen? Pont a saját igényeidnek megfelelően táplálkozol . Arrol nem is beszélve hogy az egyetemistak tasakos levesen meg gyors kaján élnek ami tiszta e betű. Szóval akkor ki az igénytelen.

Na meg szerintem ha ebből tényleg ennyit félre tudsz tenni úgy hogy nem ehezel akkor meg miért ne?! Engedd el a böszme emberek böszme gondolatait. Csak lehúznak.

2016. júl. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a zöldségben, gyümölcsben van vitamin, de fehérje mincs és az is nagyon fontos a szervezet számára. Ha ritkán eszel húst, akkor figyelj rá, hogy minden nap egyél sajtot vagy tojást stb amiben van fehérje. Ehhez sem kell nagyon főzni, lehet rántottás szendvics is.
2016. júl. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Semmi gond nincs ezzel, nem hiszem, hogy igénytelen sóher lennél.
2016. júl. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a pékárukat is elhagyhatod,egyáltalán nem szükséges a kenyér a zsemle főleg.évek óta nem eszem olyansmiket.húsokat igen az kell nekem,az életvitelemhez fontos.
2016. júl. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Inessential ***** válasza:
51%
Ez alapján egyáltalán nem vagy igénytelen.
2016. júl. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!