Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban igénytelen az a nő,...

Valóban igénytelen az a nő, akinek kevesebb ruhája van?

Figyelt kérdés

Nincs teli hat szekrény a holmijaimmal, jól kombinálható alapdarabokat szeretek venni. Csak azt veszem meg, amiről már a boltban tudom, hová fogom felvenni, és bár jól keresek, igyekszem ésszel vásárolni (na, nem kínait meg bóvlit, de nem hat meg a márkanév, ha emiatt 2 nullával több van az ár végén).

30 ezerből sikerült kihozni egy szövetkabátot, egy műbőrdzsekit, egy fekete alkalmi szoknyát, egy hosszúujjú felsőt, egy minoségi anyagú kockás inget, meg egy kötött körsálat.

Erre mindenkitől hallgatom, hogy micsoda igénytelenség, biztosan nem én tartom el magam, ha több nem telik.

Ponthogy de, én dolgozom meg érte, ezért tudom, mennyire megy könnyen a pénz, és jön nehezen.


2015. aug. 22. 08:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Pont ugyanígy gondolom én is aki pedig csak a márkát nézi illetve hogy egy ruhát meddig hordasz,az sznob!

Légy ápolt és a ruha passzoljon az egyéniségedhez,ennyi

2015. aug. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most magadat akarod megnyugtatni, hogy helyeseljünk? Én nem hallottam olyanról, hogy valaki ezt igénytelenségnek nevezi, lehet tényleg az vagy, csak nem a kevés ruha miatt. :)
2015. aug. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!