Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nárcisztikus ember lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nárcisztikus ember lehet igazán szerelmes, vagy csak a megszerzés vágya motiválja, mikor azt állítja, hogy szerelmes?

Figyelt kérdés

2014. máj. 11. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

te diagnosztizáltad?


miért ne lehetne?

2014. máj. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát... lehet, csak nem igazán tud mit kezdeni a szerelemmel, nem tudja kimutatni, átérezni. Egy nárcisztikus szeretete iszonyatosan fájdalmas a másik fél számára. Kizárólag dependensek tudják elviselni. Nagyon sokat vár el, és szinte semmit nem ad, de amit ad, az sem olyan, amire vágysz. És persze soha nem lehetsz elég jó, mindig gondosan emlékeztet a hibáidra. Ő maga soha nem lehet hibás semmiben, az fel sem merülhet, mindig csak mások... változtatni képtelen a viselkedésén, hiába jelzed, ha valami nem jó. Egész eddigi életemet nárcisztikusok mellett éltem le... dependensként. Egy pszichoterápia során ismertem fel, hogy mennyire kitoltam magammal. Most már úgy kerülöm őket, mint a tüzet...
2014. máj. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Maximum saját magába.
2014. máj. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A nárcisztikus embernek azért kell pár, hogy mindig legyen, aki elismeri az ő szépségét, tehetségét, tökéletességét. Főleg az alapból önbizalomhiánnyal küszködőket szeretik, mert azok majd folytonosan hozzá fogják magukat hasonlítani olyan módon, hogy magukat lekicsinylik, és eközben a nárcisztikust istenítik.
2014. máj. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
# 4: Nekem anyám (is) nárcisztikus, tehát tudom, hogy valamiféle azért szeretetre képes, csak éppen élje túl az "áldozat"... (persze apám meg dependens, ahogy én is az voltam, választottam is magamnak szépen egy nárcisztikus férjet észrevétlenül... de én legalább elváltam.)
2014. máj. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó! És hogyhogy nem ismerted fel rögtön, hogy nárcisztikus a partnered? Eleinte másképp viselkedett?
2014. máj. 11. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!