Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki volna egyetem előtt...

Ciki volna egyetem előtt takarítóként dolgozni? Ráadásul az exem is ott dolgozik.

Figyelt kérdés

Már beadtam rengeteg helyre az önéletrajzomat,de semmi visszajelzés. A városunkban van 3 gyár,de egyikbe se vettek fel.

Az itteni tesco full létszámon van,a többi áruház szintén egyébként a gyorséttermekbe is beadtam az önéletrajzomat,de ott se kell most ember.

Kelet-Magyarországon élek itt nincs annyi meló,mint Nyugaton.

Lehet hogy felvennének egy takarítói állásra egy bevásárlóközpontba,ott melózhatnék és szerezhetnék pénzt erre a nyári időszakra.

A volt exem is ott dolgozik és lehetséges,hogy naponta összefutnánk.

Cikinek érezném és lehet,hogy még jó pár ismerősömmel is összefutnék így.

Tudjátok milyenek az emberek.

Lehet,hogy kinevetnének,jó esetben a hátam mögött és lesajnálnának.

Ciki volna vagy csak én aggodalmaskodom túl a dolgokat?

Az ambícióm megvan és teszek is érte,hogy jobb legyen az életem.



2016. jún. 24. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

nem nevetnek ki és nem is sajnálnak le,egyszerűen láthatatlannak vesznek és nem létezőnek ha ilyesmi munkavégzés közben látnak.

az egyetemista lányok legalább negyede prostituált,aminek számomra nem baj persze.

de ha a lányom lennél én sokkal büszkébb lennék a takarító lányomra,mint a prostituált lányomra.

2016. jún. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Értelmes ember nem nevet ki, ha van lehetőség, vállald el. Inkább jó képet alakít ki rólad, hogy minden munkát elvállaltál.

Az exed meg tudja, hogy egyetemre mész, úgyhogy nem fog lenézni.

2016. jún. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Külföldi álláson még nem gondolkodtál? Szállodába kimehetnél takarítani és még szállást és kaját is kapnál. Igaz oda nem lehet csak egy nyárra kimenni.
2016. jún. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs ezzel. Az a ciki, hogy ebben az országban nehéz tisztességes munkával megélni, míg a politikusbűnözők szétlopnak mindent. Tiszteletreméltó, hogy a célod megvalósításhoz nem restellsz munkát keresni és dolgozni.
2016. jún. 25. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Velem is ez a helyzet sajnos. Mindenhova leadtam a jelentkezésemet, de semmi válasz. Most én is takarítóként dolgozok.

Nem ciki, legalábbis eddig még nem szóltak be miatta.

2016. jún. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!