Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány éves kortól kezdtétek...

Hány éves kortól kezdtétek magatokat sminkelni? Vagy hány éves kortól ciki, ha nem? Mit szóltak a szülők a sminkelésetekhez?

Figyelt kérdés

2016. júl. 14. 20:03
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Jajj,nagyon köszönöm

Kár,hogy a környezetemben mindenki ezeknek az ellentétét állítja,és teszi,de tényleg mindenki,még a normálisak is):

2016. júl. 14. 21:12
 12/29 anonim ***** válasza:
17 éves koromban: rúzs, szemhéjpúder, szempillaspirál, tus, szemöldökceruza. Azelőtt nagyon ritkán sminkeltem magam és ennél is gyengébben.
2016. júl. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

16 évesen kezdtem, szemceruzát használtam. Apám kb. észre sem vette, anyám nem szólt semmit. Végülis már nem voltam olyan kicsi. Amúgy nem ciki ha valaki nem sminkel, senkinek semmi köze hozzá, hogy mit kensz (vagy nem kensz) az arcodra.

(26/L)

2016. júl. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
14 évesen kezdtem próbálgatni a szemkontúrt aztán megtaláltam a youtube sminkvideós részét úgy 15 körül és akkor kezdtem érdemi munkát is végezni smink terén, anya hagyta, bár ő nem sminkel, mert nem volt problémás bőröm csak bazi erős szemüvegem (még most is van sőt...) amitől a normál 2/3-ának látszott a szemem így azt sminkeltem hogy nagyobbnak tűnjön, kis tus, kis spirál, kis vanília és csoki színű szemfesték és kb ennyi.
2016. júl. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
16%
Utálom ha egy csaj sminkeli magát.
2016. júl. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

:D

2016. júl. 15. 20:21
 17/29 anonim ***** válasza:
77%

15 én meg utálom ha egy pasi csak azért képes valakit utálni mert a szemhéjára tesz egy kis barna port és befesti a szempilláját hogy 12 helyett 14 milliméternek tűnjön.

Mert ez is sminknek számít ám.

És ne gyere nekem a természetes megjelenéssel a "természetes szépségek" 99%-a sminknek és photoshopnak köszönheti a megjelenését.

2016. júl. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

A 17-es holgynek szeretnem felhivni a figyelmet arra, hogy a 15-os valaszolo nem az onmagukat festo holgyeket utalja, hanem amit csinalnak. Te viszont kedvesem az emberekrol beszelsz. A ketto kozt nagy kulonbseg van am.

A termeszetes megjelenes valoban vonzo. Az ujsagban megjeleno "ugynevezett" termeszetes szepsegek (nagy reszt) valoban photoshop-pal vannak kezelve. Az az ember, aki barmely ilyen tipusu pletyka (szenny)lapnak hisz .... Hat most hadd ne minositsem.

Szoval csak finoman hogyeim! Nem kell azonnal habzo szajjal neki ugrani valakinek, csak mert vegig sem olvasod mit irt es egyebkent is lusta vagy ertelmezni. :)

2016. júl. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
Én utálom, olyan mintha egy maszk alá bújni, ami leragasztja a bőrödet, hogy ne kapjon levegőt...főleg a szájfény. Fúj.
2016. júl. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Hú,halljátok,ez kicsit megnyugtat,mert máshol azt hallani,hogy csak a minimális sminkűek a szépek,meg stb. Az egyáltalán nem sminkelőket pedig mindig lenésik,meg rondák,meg stb.
2016. júl. 16. 17:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!