Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány éves kortól kezdtétek...

Hány éves kortól kezdtétek magatokat sminkelni? Vagy hány éves kortól ciki, ha nem? Mit szóltak a szülők a sminkelésetekhez?

Figyelt kérdés

2016. júl. 14. 20:03
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
11%

Igen, én nem az embereket utálom, hanem azt, hogy sminkelik magukat. Szerintem csúnya és kur vás dolog.

És igen, természetes szépséget tartom előnyösebbnek, mint valami hülye maszk mögé bújva eljátszani, hogy szépek "vagyunk".

2016. júl. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

VoiceHELP

Teljesen egyetértek veled(:

2016. júl. 16. 18:01
 23/29 anonim ***** válasza:

Van egy dilemmam.... Ha szam a lelek tukre....es a holgy kifesti magat, akkor en most egy festett tukrot latok? :)

Ezzel kapcsolatban ... egy ember erzelmei az arcan vannak. Ha az ember "rondanak" kepzeli magat, akkor lehet rendetkene csinalni a fejeben.

A kerdezonek meg annyit, hogy a mosoly mindig nyero. A fogaid szine olyan amilyen. Fogszabalyzas pedig letezik. Szerintem nem szegyeld, hanem csinaltasd meg! :)

2016. júl. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Azt mondták,hogy nem kell vele csinálni semmit

De még a tényleg ferde fogú barátnőmnek is ezt mondták! Hogy ezért minek? Pedig tényleg ijesztően elállnak neki! A fogászaton pedig azt mondták,hogy min. 6 fölösleg foga van,amit ki kéne húzni:O

Amúgy én rondának nézem magam,mert az vagyok:P

2016. júl. 17. 07:25
 25/29 anonim ***** válasza:
Kislany! Nincs ilyen hogy "ronda"!!!!!! Ha ezt mondod magadnak es ez folyamatosan a fejedben, akkor egy "alarendelt" szerepet vallalsz fel onkent, amitol csak nyomorultul erzed magad. Ne csinald ezt magaddal! A fogszabalyzast szerencsere megusztam, de mindket gyeremekemnek szuksege volt ra. Ha a fogorvos azt mondja ki kell huzni a fogait.....igen nehany mond ilyet, de ha a 32-bol hatot kihuz, akkor alig marad valami szabalyozni. Vagyis el kell menni egy masikhoz es keresni egy "normalis" fogorvost. Nem kell kihuzni a fogait senkinek, hogy szabaltozni lehessen :)
2016. júl. 18. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Amit a rondaság beállításáról mondtál,az tejesen igaz!

A fogszabályzáshoz viszont valakinek ki kell húzni a fogát. Ugyanannyi marad,mint bárki másnak,mert eleve neki több nőtt. Az unokatesómnak 4-et kellett,és 1 hét alatt már szépen összenőtt neki(de persze még 1-2 hetet viselnie kellett)

2016. júl. 18. 05:57
 27/29 anonim válasza:
en 12eves korom ota sminkelek es borszasztoan elbasztam vele az arcom a szemoldokom fele kihullott a szemoldok festektol borzalom majdnem 1krat toltok naponta a sminkel ami tenyleg 10/10 de en nem vagyok ezzel megelegedve 14eves vagyok most szerintem szempillaspiral boven eleg mindenkinek :)
2016. júl. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Sajnos én is ki voltam sminkelve már,háromszor is,de az kényszerhelyzet volt,versenyen voltam,balettversenyen. Szerintem is el tudja csúfítani az arcot,emiatt is nem akarok sminkelni sose
2016. aug. 1. 09:09
 29/29 anonim ***** válasza:
14 és fél évesen kezdtem. Semmit nem szóltak rám, pedig azt hittem, gáz lesz belőle
2018. márc. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!