Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy férfinek ez a véleménye...

Ha egy férfinek ez a véleménye a szülesről, akkor nem is érdemes kezdeni vele?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy nem akar egy szülést végignézni, még belegondolni sem, mert, idézem: "biztos nem lenne kedvem többször betenni". Viszont gyereket szeretne. Hogyan lehet ezt értelmezni? Tönkre menne a kapcsolat szülés után?
2016. júl. 15. 11:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezen én is elgondolkoztam párszor. Tök durva belegondolni, hogy ahova berakod, onnan jön a gyerek.
2016. júl. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne végignéznie, ha nem akarja??
2016. júl. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De eleve a gondolat zavarja... Nem a végignézés.
2016. júl. 15. 11:26
 4/11 anonim ***** válasza:
26%

Én is hülyeségnek tartom az apás szülést.. főleg az erőltetését!


Évszázadokig nem volt jelen az apa a szülésnél, most pár éve "menőség" lett, hogy ő vágja el a köldökzsinórt.


Hogy lehet értelmezni? Úgy ahogy akarod. Ha rosszat akarsz belelátni, úgyis rosszat fogsz.

2016. júl. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ragaszkodom az apás szüléshez, nem mindenkit lelkesít ez a dolog. Mellesleg ő is ott jött ki, ahol az apja betette. Az nem zavarja? :-)
2016. júl. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Az egyik válaszoló azt írta,mert menőség az apás szülés.Hát ne gondold így,mert konkrétan a párom nem azért volt bent mert divat! Hanem azért mert neki,és nekem is örömét lelte,és foghatta a kezem.Nem kötelező,az tény!:-)
2016. júl. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Én magam is rosszul vagyok a gondolattól nőként.

Sőt a szoptatás is zavar, hogy a mellbimbómra én szexuális izgalom forrásaként tekintettem 30 évig és utána hirtelen egy gyereket tápláljak belőle...


A te esetedben esetleg kérdezd meg a pasit, hogy most akkor ha szülsz neki, akkor utána nem hajlandó többet szexelni veled? Vagy hogy gondolta?

Még az örökbefogadás is egy opció, ha minden kötél szakad.

2016. júl. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%

"Ezen én is elgondolkoztam párszor. Tök durva belegondolni, hogy ahova berakod, onnan jön a gyerek."


Milyen igazad van... Minden pedofília. De csak ha férfi teszi. Például a pukizás is, meg a nyelvtanulás, többek között. Szóljatok, ha valamit kihagytam! :)

2016. júl. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 MZ.per.X ***** válasza:

Az baj, hogy nőként túl nagy feneket kerítesz ennek az egésznek.


Mint amikor excsajommal sétáltam, és megjegyeztem egy szembe jövő lányra, hogy mennyire kövér. Erre ő 1 perc alatt levezette ebből, hogy majd ha egyszer gyerekünk lesz és elhízik akkor otthagyom a gyerekkel és nincs is értelme így a kapcsolatunknak... :D

2016. júl. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Neked kell ismerned, de ez elég éretlen felfogás szerintem. Igen, onnan jön a gyerek, ahova berakja...
2016. júl. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!