Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Na és most hogy temessem el...

Na és most hogy temessem el ezt magamban örökre?

Figyelt kérdés

Hogy beégtem minden ismerősöm elött...Ezek meg lehetséges hogy szájhagyomány utján tovább mentek és ezért elvagyok itélve egy .....-nak

Hogy egyedül vagyok

Többnek látok mindenkit aki körülöttem van hogy Múltat emésztem

Megutáltattam magam mindenkivel

Hogy kibeszélnek

Hogy soha többé nem leszek a régi

Hogy rondának látom magam(Bár lehet hogy így is van)

Hogy egy szerencsétlen vagyok...

Hogy hányingerem van a mai divattól

Hogy minden jó barátommal meg kellet szakítanom a kapcsolatot örökre ''és ezért már nem is nagyon merek új kapcsolatot létesíteni mert nem akarom újra átélni.

Hogy depressziósnak bélyegeztek meg mert amikor nem tetszett valami akkor vagy visszaszóltam vagy vergődtem

mert rendesen nem lehetett vólna elíntézni a dolgokat amik történtek...de ha elgondolkodok ezeken akkor meg csak röhögök és örülök hogy jól tettem mindent!


2016. júl. 16. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a gond?
2016. júl. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igazad van
2016. júl. 16. 00:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezzel a kérdéssel kit kívánsz lejáratni?

Egyértelműen látszik, hogy nem magadról, hanem egy általad utált személyről írtad.

Unatkozol, hogy a gyűlölet beszél belőled, ahelyett, hogy a saját életeddel foglalkoznál?

Az emberi viselkedés legalja az ilyen jellegű megnyilvánulás.

(Tanulj meg helyesen fogalmazni.)

2016. júl. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
bocsi, és bocsi a megfogalmazásomért is, nem gondoltam rendesen át hogy mit akarok írni, én hibám.
2016. júl. 16. 00:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért kellett a barátaiddal megszakitani a kapcsolatot és miért beszélnek ki?
2016. júl. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!