Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok azokrol az...

Ti mit gondoltok azokrol az emberekrol akik termeszetesnek veszik hogy ők mindenkinek beszologatnak viszont ha valaki ő neki szol be mar verekedni akar?

Figyelt kérdés
suliban munkahelyen is talalkoztam ilyenekel es nem ertem h ezeknek mi jar a fejukben, ők barkinek beszolhatnak barmit ha viszont te szolsz be nekik mar neked akar menni verekedni akar ismeros gondolom nektek is, nem ertem az ilyenek mit kepzelnek attol hogy en nem vok felfujva ha beidegesednek ugy megvernem oket ha bekapok en is utest serulest se erdekelne nekimennek a mento vinne el csak nem akarom lecsukatni magam am se vok az a verekedos agressziv tipus de az ilyenek ugy fel tudnak idegesiteni. 24f

2016. jún. 27. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Őszintén? Teszek rá.

Én nem szólok be senkinek, mert nem vagyok ilyen primitív és amúgy sem akarok fájdalmat okozni, még akkor sem ha megérdemli, én tudom, hogy milyen rosszul tud esni, volt benne részem.

Úgy teszek, mintha meg sem hallanám. Mivel már sokszor el kellett viselnem ezt túl tudom magam tenni rajta.

2016. jún. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Leszarom... majd elkeni valaki a száját.
2016. jún. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ja azt meg hozzatennem hogy a hasonloan nagypofaju embereknek nem szologatnak ugy be azoknak inkabb nyaliznak, a visszahuzodo csendesebb szotlanoknak azoknak szolnak be inkabb es ha visszaszolok vmit mar jonne nekem meg akar verni tobb ilyenel is talalkoztam mar
2016. jún. 27. 14:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lennének ennyien,ha nem lenne ilyen sok csicska gyáva ember. Mert senki nem mer visszaszólni,te is csak "megvernéd" de nem teszed mert félsz ,meg mert szerinted lecsuknak stb. Ha csak 3naponta beleakadna egy nem csicskába, aki úgy elverné hogy 1 hétig egy irányba forog,akkor kb kihalna ez a réteg.
2016. jún. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
en visszamerek szolni sot meg is teszem, es meg ok akarnak engem megverni pedig megvedem magam csak, ilyenre raferne egy veres de en kerulnek bajba esetleg provokalni kell hatha nekem jon es akkor onvedelemnek minosul erre gondoltam
2016. jún. 27. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!