Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyen egy átlag fiatal lány?...

Ilyen egy átlag fiatal lány? Ti is ezt tapasztaljátok?

Figyelt kérdés

Középiskolában egy olyan osztályba kerültem, ami tele volt művészlélek emberekkel, mind olyan intelligensek, egyediek voltak és annyira elfogadóak.

Aztán elballagtam, bekerültem az egyetemre, amivel kapcsolatban arra számítottam, hogy hasonlóan intelligens emberekkel leszek körülvéve pár kivétellel. Igaz, hogy nem egy egyedi szak, amire járok (pénzügy, számvitel), de én szeretném ezt csinálni és abban reménykedtem, hogy belevaló, bulizós, de intelligens és egyedi emberekkel találkozhatok majd ott is.

Nem így lett. Ahogy megismertem a kollégiumi szobatársaimat, rá kellett jönnöm, hogy akármennyire is elegem volt néha a művészemberekből, ez az ellentéte volt, ez pontosan az, amire sosem vágytam.

Az egyik lány közülük a legkommerszebb ember, akivel valaha találkoztam. Ne értsétek félre, nem hozzám képest, hanem a régi társaságomhoz képest.

Vasalt szőke haj, csontsoványra fogyasztott test, átlag ruhák, átlag tetoválás, ami számára semmit sem jelent. Személyiség semmi, csak az, hogy mindent elítél, amit nem ismer mindenki, kommersz sorozatok, kommersz elektronikus zenék, ha fesztivál akkor csakis a Balaton Sound, ha kávézó akkor csakis a Starbucks, stb. Minden zenét leszól ami nem diszkózene, minden filmet leszól ami nem romantikus vígjáték, mindenkit leszól, aki máshogy néz ki, mint az átlag. Semmihez sem ért konkrétan. Társfüggő, megőrül, összeomlik ha egy teljes hónapig nincs valakije, kétségbeesetten a legótvarabb emberekkel összejön a bulikban. Állandóan a szexről beszél. Aki 17 évesen szűz, az vesztes és gáz, aki 20 évesen, az ássa is el magát.

Ami elkeserít, hogy nem csak ő ilyen. Az összes többi szobatársam ilyen.

A másik egy szintén szőke modellalkat lány, aki az összes szembejövő fiúnak teszi az agyát úgy, hogy ott van mellette a barátja. Állandóan hisztizik, nyávog. Már annyi barátja volt, hogy meg sem tudja számolni, ha tudja, hogy valakinek bejön, hiába van barátja, elég átlátszóan kelleti magát. Zenei ízlés semmi, öltözködés semmi, belenézek a szemébe és üres.

A harmadik lány konkrétan síkhülye és ha valaki különbözik az átlagtól azt nem elítéli, hanem konkrétan ép ésszel nem képes felfogni, csak bambán néz, mint egy hülyegyerek.

Mi vagyunk így négyen egy szobában.

Én nem akarok ítélkezni, és magamat sem tartom egyedinek, de a kollégium többi szobáiban is hasonló lányokat látok. Ez az átlagember? Az átlag lány? Miért ebből van a legtöbb? És nekem a gimiben csak mázlim volt szerintetek?


2016. júl. 18. 01:54
1 2 3
 1/21 Inessential ***** válasza:
56%

"Ez az átlagember?"


Nem.

2016. júl. 18. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Morozov ***** válasza:
87%
Erről a témáról kb könyvet lehetne írni, szóval bele se kezdek. Annyit azért mondhatok, hogy a gazdasági kötődésű szakok épp az általad leírt lányokat szokta vonzani. És hozzáteszem azt is, hogy a szabados nemi élet a művészlelkekre kirívóan jellemző...legalábbis tapasztalatom szerint. Persze ez általánosítás, de általában így van.
2016. júl. 18. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Morozov ***** válasza:
*szokták
2016. júl. 18. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a szak velejárója. Nem véletlenül vannak diplomás hülyék. Van néhány szak, ami tömegével vonzza az ilyen embereket. Szerintem a fiúk többsége is ugyan olyan ott, mint a lányok. Középiskolával meg jó nagy szerencséd volt :D
2016. júl. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%

Diákmunka+Szülői támogatás= Garzon a külvárosban!


Nem túlzok, de 10 percet sem bírnék ki ilyenekkel egy légtérben, nemhogy velük lakni.

2016. júl. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
67%

A gimiben óriási mázlid volt.

A legtöbb gimis osztályban az olyan emberek dominálnak, mint a kollégiumi szobatársaid.

2016. júl. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Roland G. ***** válasza:
70%
A többség ilyen..
2016. júl. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
én ezt pont fordítva tapasztaltam meg. középiskolában találkoztam ehhez hasonló lányokkal, most főiskolán alig akad ilyen. hasonló szakra járok mint te, bár én nem hiszem hogy csak az ilyen szakok vonzzák ezeket, mint ahogy az előttem lévők mondták. szerintem mindenhol akadnak ilyenek... sajnos
2016. júl. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

"Ez az átlagember?"


De, ez egy átlagember. Magyarországon legalábbis annak számít.

2016. júl. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

"nekem a gimiben csak mázlim volt szerintetek?"


Az tuti. Nekem középiskolában olyan osztálytársaim voltak, akik folyton verekedni akartak mindenkivel, és folyton kötekedtek. Örülj neki, hogy te ezt megúsztad. Ha egy nyafka kiscsajtól így kiakarsz, akkor a bunyós állatok folyamatos cseszegetésétől mennyire borulnál ki vajon?

2016. júl. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!