Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mik azok a hetkoznapi...

Nektek mik azok a hetkoznapi dolgok amikkel "fejlesztitek" magatokat?

Figyelt kérdés

Neha nagyon nincs akaratom erom alapveto dolgokhoz. Sokszor olyan hetkoznapi szuksegletek is erot tudnak adni mint egy fogmosas. Neha kimarad pedig sajnos ez is. Sok a hullamvolgy. Nos eldontottem hogy par uj dolgot megfogadok es csinalom azert hogy torodjek es fejlesszem magam es az akaraterom az onuralmamat. A folyamatos napi 2 fogmosas mellett mar tobb mint 8 honapja jarok edzeni es mellette neha csalassal de tartom az etrendet. Sokat jartam bulizni de matol eldontottem hogy egy honap pihi es azutan is csak egy koncert lesz azert csak egy honap mert oda szeretnek elmenni mindenkepp. Szoval nincs alkohol se buli. Dieta van. Nincs penz kidobva energiaitalra es kolara. Eddig ennyi dolgot fogadtam meg amivel tudnek kicsit fejlodni.

Ti miket szoktatok csinalni hogy fejlesszetek onmagatokat?


2016. júl. 18. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Őszintén? Alig csinálok valamit. Természetesen fogmosás van meg fürdök is minden nap, de szerintem szinte semmi olyat nem teszek amitől jobb lennék :/ Nem diétázom, mert bármit eszek nem hízok meg és sorozat függő vagyok. Amikor meg találkozom a barátaimmal meg költöm a pénzemet kajára meg ruhákra. Ha eszembe jut edzek egy kicsit a lábamra meg a fenekemre, de ezt is csak a bikini miatt. Elég egészségtelen életmódot folytatok és szeretnék változtatni, de olyan finom a csoki :(

15/l

2016. júl. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A bibliát olvasom
2017. okt. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!