Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen az életem?

Miért ilyen az életem?

Figyelt kérdés
Eléggé first world problem szaga van, de sose jön össze semmi, amit IGAZÁN szeretnék. 2, lassan 3 éve akarok egy konzolt, de eddig sose volt rá pénz, mert valami mindig elromlott (mosógép, vízmelegítő bojler). Most pont lenne rá, dehát 2 éve és érettségi, utána egyetem, jövőre leszek 11. osztályos, amikor már nagyon kell tanulni (mondjuk eddig is 4.7-4.8 voltam), meg akkor már laptopot veszek, ami ugyanott van mint az asztali gépem, szóval ahhoz hogy élvezhessem a játékokat, minimum 5, de inkább 10 évet kell várnom, hogy lehessen normális munkám, és tudjak venni dolgokat. Diákmunka nyáron meg szart nem ér, alig marad belőle valamennyi meg.

2016. júl. 20. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

Vegyél PS2 őt,nagyon olcsó,és van rá egy rakás, ma már klasszikus game.

Aztán, ha kitoltad azt az 1000+ órát,és lesz zsé,majd lecseréled.

Vagy PS3, ma már az sem drága,és vannak rá jó exkluzívok.

Ez legyen a legnagyobb bajod az életben...

2016. júl. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos ez ilyen. Hasonló cipőben jártam én is, amikor annyi idős voltam, mint te. Nem tudsz mit csinálni, csak várni. Én egyetem után 27 évesen jutottam el oda, hogy végre olyan számítógépet vegyek magamnak, ami tényleg jó...


Csak kár, hogy amióta dolgozom, nem igazán van időm játszani...... ez az élet nagy igazságtalansága.

2016. júl. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyelj, én elhiszem, hogy neked ez egy fájó pont, de a búslakodás helyett próbáld meg értékelni azt amid van. Ha pedig úgy vesszük, akkor mind a mosógép és a bojler a te javadat is szolgálják.
2016. júl. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!